22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Amsterdam staande klok 3182
Amsterdam staande klok
Startprijs 4.000 EUR
Staande Grunderklok, barometer 3500
Staande Grunderklok, barometer
Startprijs 2.400 EUR
Staande klok, Amsterdams model 3501
Staande klok, Amsterdams model

2.300 EUR

Empire klok 3502
Empire klok

500 EUR

Pendule met groot beeld 3503
Pendule met groot beeld

1.300 EUR

Staande Biedermeier klok 3504
Staande Biedermeier klok
Startprijs 1.800 EUR
Pendule, Vernis Martin 3505
Pendule, Vernis Martin
Startprijs 450 EUR
Staande klok, G. Becker 3506
Staande klok, G. Becker
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok 3507
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR
Pendule met engel 3508
Pendule met engel
Startprijs 950 EUR
Klok, koets met paarden 3509
Klok, koets met paarden
Startprijs 600 EUR
Engelse staande klok 3510
Engelse staande klok
Startprijs 750 EUR
Jugendstil klok 3511
Jugendstil klok

250 EUR

Pendulestel, leeuw 3512
Pendulestel, leeuw
Startprijs 400 EUR
Uurwerk met bel 3513
Uurwerk met bel
Startprijs 750 EUR
Uurwerk 3514
Uurwerk
Startprijs 550 EUR
Staande klok (3-gewichter) 3515
Staande klok (3-gewichter)

310 EUR

Friese staartklok 3516
Friese staartklok

150 EUR

Uurwerk Boulle klok 3517
Uurwerk Boulle klok

275 EUR

Klok, belvorm 3518
Klok, belvorm
Startprijs 300 EUR
Staande klok 80-er jaren 3519
Staande klok 80-er jaren

250 EUR

Tafelklok, Junghans 3520
Tafelklok, Junghans
Startprijs 200 EUR
Lenzkirch tafelklok 3521
Lenzkirch tafelklok
Startprijs 350 EUR
Pendule 3522
Pendule
Startprijs 150 EUR