Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Klapmuts kom 6001
Klapmuts kom

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6002
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6003
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Yixing potje, 19e eeuw 6004
Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Yixing potje, tijgertje 6005
Yixing potje, tijgertje
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Kop/Schotel + deksel 6006
Kop/Schotel + deksel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

Resultaat:

1.300 EUR

2 Meissen kandelaren 6008
2 Meissen kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bokaal Moskou 6009
Bokaal Moskou

Resultaat:

350 EUR

Grote cachepot 6010
Grote cachepot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Limoges servies 6011
Limoges servies

Resultaat:

240 EUR

Bloempot op zuil 6012
Bloempot op zuil
Startprijs 450 EUR
Romeins sculptuur 6013
Romeins sculptuur
Startprijs 200 EUR
Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
Porseleinen spiegel 6015
Porseleinen spiegel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Handbeschilderd serviesgoed 6016
Handbeschilderd serviesgoed

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kang Xi schaal 6017
Kang Xi schaal

Resultaat:

800 EUR

6 Schotels, Kang Xi 6018
6 Schotels, Kang Xi
Startprijs 500 EUR
KPM reservisten 6019
KPM reservisten
Startprijs 200 EUR
Reservisten, Studentika Danzig 6020
Reservisten, Studentika Danzig
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinees potje, Kang Xi 6021
Chinees potje, Kang Xi

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Grote Chinese schotels 6022
2 Grote Chinese schotels

Resultaat:

750 EUR

Baardman kruik 6023
Baardman kruik
Startprijs 980 EUR