Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Handbeschilderde plaquettes 6024
2 Handbeschilderde plaquettes
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2 Flacons Brussel 6025
2 Flacons Brussel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Kang Xi borden 6026
2 Kang Xi borden

Resultaat:

1.500 EUR

Yixing ca. 1800, vleermuis 6027
Yixing ca. 1800, vleermuis
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6028
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
7 Chinese borden 6029
7 Chinese borden

Resultaat:

480 EUR

Kraak schotel 6030
Kraak schotel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Fam Rose vaas 6031
Fam Rose vaas

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
2 Chin dekselvazen 6032
2 Chin dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

3 Chinese schotels 6033
3 Chinese schotels
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote schotel, 18e eeuw 6034
Grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
9 Schotels, Queng Long 6035
9 Schotels, Queng Long

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Gemberpot, drakendecor 6036
Gemberpot, drakendecor

Resultaat:

1.100 EUR

Chinese vaas met figuren 6037
Chinese vaas met figuren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
6 Kopjes, 18e eeuw 6038
6 Kopjes, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

3 Borden, 18e eeuw 6039
3 Borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Satsuma bloempot met messing 6040
Satsuma bloempot met messing
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Fam Rose kom Guang Xu 6041
Fam Rose kom Guang Xu

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
26 Delen Chinees 6042
26 Delen Chinees

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Penselenpot 6043
Penselenpot

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Penselenvaas 6044
Penselenvaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Divers Fam Rose porselein 6045
Divers Fam Rose porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gele Perzische vaas 6046
Gele Perzische vaas

Resultaat:

270 EUR

2 Potten 6047
2 Potten
Startprijs 150 EUR