Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle klok, 19e eeuw 3504
Boulle klok, 19e eeuw
Startprijs 6.000 EUR
3-Luik Jan te Wierik 1022
3-Luik Jan te Wierik
Startprijs 6.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3548
Amsterdams staand horloge
Startprijs 4.750 EUR
3-Delige tafel display 3
3-Delige tafel display
Startprijs 4.250 EUR
Lamp, Snijder 5524
Lamp, Snijder
Startprijs 3.500 EUR
Barokstijl inktstel 39
Barokstijl inktstel
Startprijs 3.500 EUR
Pronkschaal 139
Pronkschaal
Startprijs 3.250 EUR
Tessier, arreslee 1005
Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR
Ring RG schakel model 327
Ring RG schakel model
Startprijs 2.900 EUR
Beeld, lerende/slapende jongen 5002
Beeld, lerende/slapende jongen
Startprijs 2.450 EUR
Pendule met adelaar 3541
Pendule met adelaar
Startprijs 2.100 EUR
Kabinet 4199
Kabinet
Startprijs 2.000 EUR
Schilderij, "Gypsy" 1117
Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Empire servies, zilver 1
Empire servies, zilver

Resultaat:

3.300 EUR

Groot bronzen beeld 5003
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.950 EUR
Klokkenstel met figuren 3513
Klokkenstel met figuren
Startprijs 1.850 EUR
Verkocht
Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

Resultaat:

1.950 EUR

Mahonie kabinet 4023
Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR
Secretaire, schuine klep 4021
Secretaire, schuine klep
Startprijs 1.800 EUR
Empire kast 4016
Empire kast
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Jachtklok, Schwarzwald 3502
Jachtklok, Schwarzwald

Resultaat:

2.000 EUR

Schilderij, Pixis 1014
Schilderij, Pixis
Startprijs 1.800 EUR
Jan te Wierik 1017
Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR
Verkocht
Schilderij, G. de Laportille 1006
Schilderij, G. de Laportille

Resultaat:

2.000 EUR