Prachtig 18e eeuws mahoniehouten fineer op eiken Louis Quinze kabinet ca. 1780. In goede staat met minimale beschadiging (woonkamer-klaar). Bevat antieke sloten en vuurverguld bronzen beslag. Geheel staand op klauwpoten 260x200x70cm.