Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren pendule, leeuw 1
Zilveren pendule, leeuw
Startprijs 16.000 EUR
Schilderij 1019
Schilderij
Startprijs 15.000 EUR
WG Armband, briljant 2
WG Armband, briljant
Startprijs 13.000 EUR
Verkocht
J.H. van Mastenbroek, havengezicht 1001
J.H. van Mastenbroek, havengezicht

Resultaat:

14.000 EUR

Amsterdams Staand Horloge 3506
Amsterdams Staand Horloge
Startprijs 8.000 EUR
Verkocht
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

8.000 EUR

Jan Voerman, gezicht op Hattem 1005
Jan Voerman, gezicht op Hattem
Startprijs 7.000 EUR
Grote klok 3503
Grote klok
Startprijs 5.000 EUR
Schilderij, J.H. Mastenbroek 1002
Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 4.500 EUR
Verkocht
Kabinet op kruispoot ca. 1700 4003
Kabinet op kruispoot ca. 1700

Resultaat:

3.600 EUR

Pendule, man met schrift 3507
Pendule, man met schrift
Startprijs 3.500 EUR
Zilveren inktstel 95
Zilveren inktstel
Startprijs 3.250 EUR
Oorclips parel diamant 4
Oorclips parel diamant
Startprijs 3.250 EUR
Schilderij, Wijsmuller 1006
Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR
Wortelnoten kabinet 4004
Wortelnoten kabinet
Startprijs 2.750 EUR
Staand horloge, scheepjesmechaniek 3517
Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.700 EUR
Barokkast 1-deur 4180
Barokkast 1-deur
Startprijs 2.500 EUR
Empire klok 1820 3606
Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Jan te Wierik, geel 1012
Jan te Wierik, geel

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Happy Family 1008
Jan te Wierik, Happy Family

Resultaat:

2.300 EUR

Ring Blauw saffier briljant 128
Ring Blauw saffier briljant
Startprijs 2.400 EUR
Zilveren 4-delig servies 115
Zilveren 4-delig servies
Startprijs 2.400 EUR
Ring RG peervorm met briljant 26
Ring RG peervorm met briljant
Startprijs 2.300 EUR
Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden
Startprijs 2.250 EUR