Vijf delen oud Chinees porselein 20e eeuw; 1x Japans gesigneerd schaaltje ca. 1930, 1x rechthoekig bakje met landschap ca. 1930, 1x chicken cup 20e eeuw en 2x keramieken kommetjes voor rijstwijn ca. 1...
Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G
Vijf diverse oude Perzische handgeknoopte kleden in redelijk tot goede staat 77x56cm., 86x47cm., 161x36cm., 77x17cm. en 160x17cm.