Twee oude Hollandse Art Deco kaarskandelaren van messing (vernikkeld); 1x gaaf en 1x licht bedeukt. Gemerkt Daalderop 14x19x12cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.
Jugendstil keramieken dienblad ca. 1910 bestaande uit een grote keramieken plaquette met bloemendecor en met tinnen omranding. Handvaten beschadigd 5x31x49cm. Cond.: R
Drie oude/antieke lampenvoeten met beelden van compositie metaal; 1x putti met hoorn des overvloeds (antiek beeld), 1x jager met vis (antiek beeld) en 1x marmer met putti 2e helft 20e eeuw 37-55cm. Co...
Franse Jugendstil vaas met binnenbakje ca. 1900, gesigneerd H. Rigaux. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd met voorstelling van een halfnaakte vrouw. in goede originele staat 22xø16cm.
Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R
Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G
Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.
Chinees bronzen vaas ca. 1900 met draken- en Foohondendecor in goede staat 24xø12,5cm.
Vroeg bronzen pan met 3 poten en lange steel 18e eeuw of ouder. in goede originele staat 14x49xø18cm.
Twee Chinese bronzen bloembakken (jardinieres) met origineel zinken binnenbak ca. 1900 in goede originele staat 17x29x18cm.
Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.
Leuke antieke globus ca. 1900 met houten gedraaide voet en papieren globus. Duitsland, Columbus Volksglobus von C. Luther, Verlag Berlin-LichterFelde. In goede originele staat 38xø18cm.
Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.
Prachtig 17e eeuws smeedijzeren kistje in originele staat. Groot opengewerkt slot onder het deksel en originele sleutel (slot werkt) 15x24x12cm. Cond.: G
Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.
Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G
Schitterende 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist (uitklapbaar met lakstempel, garnituur, inktpotjes etc. etc. ) in zeer goede staat 17x28x38cm. Cond.: G
Grote koperen Jan Eisenloeffel (1876 - 1957, Amsterdamse School) hanglamp ca. 1910 met typische Jan Eisenloeffel kenmerken in goede originele staat 40xø55cm.
Roodkoperen 4-delig servies van Jan Eisenloeffel ca. 1910 in goede originele staat (paar minimale deukjes) 5-16cm. Cond.: G
Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...
Grote 19e eeuwse bronzen empire Grand Tour de Souvernir ca. 1820 met 3 olielampen, schaal met putto, faun, hertenkoppen, ibissen etc. In goede originele staat 69x31x35cm.
Twee grote zeldzame massief bronzen 19e eeuwse empire kaarskandelaren 6-lichts, staand op leeuwenpoten met koppen en ibis ca. 1820. In zeer goede originele staat 70xø23cm.