Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bestek, verzilverd? 199
Bestek, verzilverd?

Resultaat:

35 EUR

Ring, Lapis Lazuli 627
Ring, Lapis Lazuli
Geen vanafprijs
Flex armband 672
Flex armband
Geen vanafprijs
Gesign. J. Altink 1303
Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs
Barometer, 19e eeuw 2214
Barometer, 19e eeuw
Geen vanafprijs
Verkocht
7 Delen divers 2328
7 Delen divers

Resultaat:

20 EUR

Wortelnoten naaitafel 4067
Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs
Vervallen uit veiling 4145
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Vervallen uit veiling 4146
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Geldkist 4269
Geldkist
Geen vanafprijs
Verkocht
42 Tegels 6161
42 Tegels

Resultaat:

150 EUR

2 Delfts blauwe borden 6302
2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6452
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6454
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6500
Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Verkocht
Kaststel 6512
Kaststel

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Broche Zilver met goudopleg 36
Broche Zilver met goudopleg

Resultaat:

20 EUR

Unakiet collier 677
Unakiet collier
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Malachietset 680
Malachietset

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Tijgeroogsnoeren 687
2 Tijgeroogsnoeren

Resultaat:

10 EUR

Ets, Hilmar Friedrich 1192
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Gerda Rotermund 1215
Gerda Rotermund

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Ets, watermolen 1382
Ets, watermolen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Ets, kerk 1388
Ets, kerk

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lamp 2097
Lamp

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Barometer 2220
Barometer

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Koperen kannen 2260
2 Koperen kannen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Doos diversen 2340
Doos diversen

Resultaat:

10 EUR

Melk en suiker set op blad 2343
Melk en suiker set op blad
Startprijs 10 EUR
Verkocht
3 Wekkers 3546
3 Wekkers

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Leerdam vaas 5579
Leerdam vaas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Aardewerk beeld, ree met jong 6106
Aardewerk beeld, ree met jong

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Chin. bord, 18e eeuw 6177
Chin. bord, 18e eeuw

Resultaat:

10 EUR

3 Delen aardewerk 6215
3 Delen aardewerk
Startprijs 10 EUR
Verkocht
5 Beelden, Blue Mountain 6222
5 Beelden, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Beelden, Blue Mountain 6434
3 Beelden, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Vazen, Blue Mountain 6442
3 Vazen, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Vazen, Blue Mountain 6444
3 Vazen, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Aardewerk schenkkan 6490
Aardewerk schenkkan
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Rosenthal voetbal-servies 6578
Rosenthal voetbal-servies

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Hengselschaal + 2 servetringen 570
Hengselschaal + 2 servetringen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot zilver 678
Lot zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Zeeuwse knoppen 683
3 Zeeuwse knoppen

Resultaat:

25 EUR

20 Kopeke 1904, Rusland 756
20 Kopeke 1904, Rusland
Startprijs 15 EUR
Verkocht
J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
Otto Herter, tekening 1204
Otto Herter, tekening

Resultaat:

15 EUR

Otto Herter, abstract 1209
Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Aquarel, Fiedler 1211
Aquarel, Fiedler

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ets, Orientaals 1276
Ets, Orientaals

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ets, Hulshof Pol 1278
Ets, Hulshof Pol

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Ets, Hulshof Pol 1279
Ets, Hulshof Pol

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 Schilderijtjes, rijstpapier 1305
5 Schilderijtjes, rijstpapier

Resultaat:

15 EUR

Indonesische houtsnede 1364
Indonesische houtsnede
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Stadsgezicht Vermeer 1371
Stadsgezicht Vermeer

Resultaat:

15 EUR

2 Etsen kinderen 1373
2 Etsen kinderen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

Resultaat:

20 EUR

Religieus schilderijte 1455
Religieus schilderijte
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Tinnen kannen 2088
2 Tinnen kannen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Art Deco dekseldoos 2179
Art Deco dekseldoos

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Prenten Jugendstil stijl 2193
3 Prenten Jugendstil stijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Barometer 2217
Barometer

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Barometer met strik 2222
Barometer met strik

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Deel divers 2258
3 Deel divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Toneelkijkers 2279
2 Toneelkijkers

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees kompas 2280
Chinees kompas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Messing altaarstuk 2281
Messing altaarstuk

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Goud-weegschaal + bril 2326
Goud-weegschaal + bril

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4 Diverse camera's 2327
4 Diverse camera's

Resultaat:

35 EUR

Beddepan + ketel 2330
Beddepan + ketel
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Horecazilver 2333
Horecazilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Schaal + Vaasje 2335
Schaal + Vaasje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Steen, 18e eeuw 2338
Steen, 18e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen tin 2355
4 Delen tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers tin 2358
Divers tin

Resultaat:

15 EUR

Brander 2398
Brander
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Emaille doosje 2401
Emaille doosje

Resultaat:

15 EUR

Koperen tonnetje 2442
Koperen tonnetje
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Doos met bestek 2448
Doos met bestek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Postzegels Spanje 2702
Postzegels Spanje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees postzegelboek 2713
Chinees postzegelboek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Speelgoed ezel 3016
Speelgoed ezel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Garderobe 4100
Garderobe

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Grenenhouten stoel 4158
Grenenhouten stoel

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Tapijt 4509
Tapijt

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Klein Perz. bidkleedje 4511
Klein Perz. bidkleedje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Houten boedha 5076
Houten boedha

Resultaat:

15 EUR

Beeldje op wit marmer 5109
Beeldje op wit marmer
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Houtsnijwerk 5118
Houtsnijwerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Glazen snuffbottles 5527
3 Glazen snuffbottles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude glazen bokaal 5531
Oude glazen bokaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Karaffen 5545
3 Karaffen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Gegraveerde glazen 5554
6 Gegraveerde glazen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen glas 5558
4 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Delen kristal 5575
4 Delen kristal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Karaf met cognac-glazen 5577
Karaf met cognac-glazen

Resultaat:

20 EUR