18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Gesign. J. Altink 1303
Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs
Ets, Hilmar Friedrich 1192
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR
Gerda Rotermund 1215
Gerda Rotermund

10 EUR

Ets, watermolen 1382
Ets, watermolen

10 EUR

Ets, kerk 1388
Ets, kerk

10 EUR

J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

15 EUR

Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

Otto Herter, tekening 1204
Otto Herter, tekening

15 EUR

Otto Herter, abstract 1209
Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR
Aquarel, Fiedler 1211
Aquarel, Fiedler

15 EUR

Ets, Orientaals 1276
Ets, Orientaals

15 EUR

Ets, Hulshof Pol 1278
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

Ets, Hulshof Pol 1279
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

5 Schilderijtjes, rijstpapier 1305
5 Schilderijtjes, rijstpapier

15 EUR

Indonesische houtsnede 1364
Indonesische houtsnede
Startprijs 15 EUR
Stadsgezicht Vermeer 1371
Stadsgezicht Vermeer

15 EUR

2 Etsen kinderen 1373
2 Etsen kinderen
Startprijs 15 EUR
Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

20 EUR

Religieus schilderijte 1455
Religieus schilderijte
Startprijs 15 EUR
Grafiek, Heiligenhafen 1328
Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 20 EUR
Cees Bolding, ets 1345
Cees Bolding, ets

25 EUR

3 Aquarellen 1346
3 Aquarellen

20 EUR

Schilderij, B. de Jong 1348
Schilderij, B. de Jong

20 EUR

2 Etsen, Willem de Zwart 1378
2 Etsen, Willem de Zwart

20 EUR

Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

Ets, Theophile de Boek 1387
Ets, Theophile de Boek

25 EUR

A. Bout 1417
A. Bout

20 EUR

2 Gravures 1418
2 Gravures

45 EUR

Schilderij, van Deursen 1447
Schilderij, van Deursen
Startprijs 20 EUR
Bloemstilleven, rozen 1448
Bloemstilleven, rozen
Startprijs 20 EUR
Oude ets 1450
Oude ets
Startprijs 20 EUR
Bloemstilleven, rozen 1453
Bloemstilleven, rozen

20 EUR

4 Gravures 1489
4 Gravures
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Kirchhoff 1024
Schilderij, Kirchhoff
Startprijs 25 EUR
Albert Naur 1188
Albert Naur
Startprijs 25 EUR
Litho, Heimrad 1190
Litho, Heimrad
Startprijs 25 EUR
2 Houtsnedes, Willem Grimm 1197
2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 25 EUR
Litho, Laure Malcles-Masereel 1202
Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 25 EUR
A.J. van 't Hoff 1241
A.J. van 't Hoff
Startprijs 25 EUR
3 Modegravures 1272
3 Modegravures

40 EUR

Schilderij, J. Borggreve 1307
Schilderij, J. Borggreve
Startprijs 25 EUR
Schilderij, boerderij 1332
Schilderij, boerderij

25 EUR

2 Litho's Wijngaarden 1335
2 Litho's Wijngaarden
Startprijs 25 EUR
Bloemstilleven 1354
Bloemstilleven
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Th. v. Rossum 1391
Schilderij, Th. v. Rossum

25 EUR

Bloemstilleven VDR 1394
Bloemstilleven VDR
Startprijs 25 EUR
Wessels, kerkgangers 1398
Wessels, kerkgangers

40 EUR

Ets, Venetië 1432
Ets, Venetië
Startprijs 25 EUR
Duitse ets 1440
Duitse ets
Startprijs 25 EUR
Ets, Rolf Curt 1486
Ets, Rolf Curt

25 EUR

Henk Albers 1095
Henk Albers
Startprijs 30 EUR
F. Hoos, huis aan water 1149
F. Hoos, huis aan water
Startprijs 30 EUR
Gravure, Abcoude 1177
Gravure, Abcoude

30 EUR

Schilderij B. Medema 1194
Schilderij B. Medema

35 EUR

Landkaart, 18e eeuw 1225
Landkaart, 18e eeuw

40 EUR

Aquarel, H.G. Botermans 1258
Aquarel, H.G. Botermans
Startprijs 30 EUR
Litho, Otto Dix 1265
Litho, Otto Dix

50 EUR

Schilderij, Wanrooy 1268
Schilderij, Wanrooy

170 EUR

Schilderij, paard en wagen 1282
Schilderij, paard en wagen

35 EUR

2 Tekeningen 1286
2 Tekeningen
Startprijs 30 EUR
Litho, vossenjacht 1290
Litho, vossenjacht

30 EUR

Schilderij, Riek 1312
Schilderij, Riek
Startprijs 30 EUR
Stadsgezicht, Breda 1314
Stadsgezicht, Breda

30 EUR

Grafiek, Chalue 1322
Grafiek, Chalue

55 EUR

Kleurets, van Meulen 1361
Kleurets, van Meulen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, straatje met 3 figuren 1366
Schilderij, straatje met 3 figuren
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1368
Ongesigneerd ca. 1900

20 EUR

Ets, Blommers 1374
Ets, Blommers
Startprijs 30 EUR
2x Empire ets 1386
2x Empire ets

35 EUR

Elly Nijhoff 1401
Elly Nijhoff
Startprijs 30 EUR
Ingrid van Bergen 1410
Ingrid van Bergen

30 EUR

3 Werken Elly Nijhof 1416
3 Werken Elly Nijhof
Startprijs 30 EUR
Elly Nijhoff 1425
Elly Nijhoff
Startprijs 30 EUR
Tekening ca. 1900 1426
Tekening ca. 1900
Startprijs 30 EUR
Ets, Gunsdringer 1427
Ets, Gunsdringer
Startprijs 30 EUR
Antieke ets, Egyptisch 1433
Antieke ets, Egyptisch
Startprijs 30 EUR
Ikoon 1437
Ikoon

50 EUR

Ets, Ernst Bahn 1444
Ets, Ernst Bahn
Startprijs 30 EUR
Oude gravure 1445
Oude gravure
Startprijs 30 EUR
Antieke gravure 1449
Antieke gravure

60 EUR

Schilderij, naar Ruisdaal 1454
Schilderij, naar Ruisdaal

30 EUR

Portret Cs/68 1460
Portret Cs/68
Startprijs 30 EUR
Schilderij, goudvinken 1229
Schilderij, goudvinken
Startprijs 35 EUR
Aquarel, Halbach 1235
Aquarel, Halbach

45 EUR

Sepia, 19e eeuw 1250
Sepia, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
J.F. Obbes 1274
J.F. Obbes

35 EUR

Gouache Christus, monogram 1284
Gouache Christus, monogram
Startprijs 35 EUR
Schilderij, bloemen 1300
Schilderij, bloemen

30 EUR

Kamasutra op bamboe 1306
Kamasutra op bamboe
Startprijs 35 EUR
Bob ten Hope, ets 1072
Bob ten Hope, ets

40 EUR

J. Thorckes ca. 1900 1120
J. Thorckes ca. 1900
Startprijs 40 EUR
Schilderij, A. Manakoll 1126
Schilderij, A. Manakoll

40 EUR

V.d. AA, Albergen 1127
V.d. AA, Albergen

40 EUR

Japans schilderij, gesigneerd 1144
Japans schilderij, gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Gesigneerd F. Baayens 1158
Gesigneerd F. Baayens

35 EUR

Ongesigneerd, 19e eeuw 1162
Ongesigneerd, 19e eeuw

40 EUR