18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Gesign. Lauwerier 1287
Gesign. Lauwerier
Startprijs 450 EUR
Stuurwiel (boot) 2356
Stuurwiel (boot)

40 EUR

Porseleinen fles 6532
Porseleinen fles
Startprijs 20 EUR
2 Chinese schotels 6047
2 Chinese schotels

100 EUR

Schilderij, A. Middelhoek 1304
Schilderij, A. Middelhoek
Startprijs 60 EUR
Meissen kop&schotel 6064
Meissen kop&schotel
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Hilding 1321
Schilderij, Hilding

40 EUR

Kist, messing beslag 2373
Kist, messing beslag
Startprijs 190 EUR
doos en tabakspot 6549
doos en tabakspot

20 EUR

Glansplateel wandschotel 6081
Glansplateel wandschotel
Startprijs 475 EUR
Ring Saffier/ briljant 286
Ring Saffier/ briljant
Startprijs 170 EUR
Schilderij, Ludwig 1338
Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR
Automaat horloge 303
Automaat horloge

180 EUR

2 Blikken 2391
2 Blikken

85 EUR

J.P.C. van Os 1919 1355
J.P.C. van Os 1919

50 EUR

4 Staffordshire hondjes 6098
4 Staffordshire hondjes

60 EUR

Indonesisch aquarel 1372
Indonesisch aquarel
Startprijs 40 EUR
10 Zilveren lepeltjes 320
10 Zilveren lepeltjes
Startprijs 90 EUR
Armband zilver met diverse edelstenen 333
Armband zilver met diverse edelstenen

60 EUR

Porseleinen spiegel 6566
Porseleinen spiegel

70 EUR

Tettau Jugendstil vaas 6111
Tettau Jugendstil vaas
Startprijs 25 EUR
3 Russische lakdoosjes 2417
3 Russische lakdoosjes

40 EUR

Oorclips met Tijgeroog 337
Oorclips met Tijgeroog
Startprijs 60 EUR
Herman Brood 1389
Herman Brood
Startprijs 90 EUR