Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Landmeet apparaat 2035
Landmeet apparaat
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Div. Chinees porselein 6300
Div. Chinees porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Petit-four schep + zoutvaatje 589
Petit-four schep + zoutvaatje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Empire bureau 4060
Empire bureau

Resultaat:

260 EUR

2 Chinese vazen 6293
2 Chinese vazen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lot groen blauw 582
Lot groen blauw

Resultaat:

30 EUR

Charisma Horloge 3
Charisma Horloge
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Notenhouten kastje 4053
Notenhouten kastje

Resultaat:

60 EUR

Commode, brons 4046
Commode, brons
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Franse speeltafel, 19e eeuw 4010
Franse speeltafel, 19e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hollands wortelnoten kabinet 4003
Hollands wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.000 EUR

Reisklokje 3592
Reisklokje
Startprijs 390 EUR
Verkocht
Kleine reiswekker 3556
Kleine reiswekker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Comtoise 3549
Comtoise

Resultaat:

50 EUR

Vrijslinger 3542
Vrijslinger
Startprijs 100 EUR
Empire klok 1820 3506
Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR
Ring GG fantasie slagring 3092
Ring GG fantasie slagring
Startprijs 300 EUR
Hanger GG Bloedkoraal rozet 3085
Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Diverse Trix rails 3011
Diverse Trix rails

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Schaaltjes, 18e eeuw 6286
2 Schaaltjes, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Portret boer 1491
Portret boer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Stoom-machine 3004
Stoom-machine

Resultaat:

110 EUR

Verzameling Bosnië 2736
Verzameling Bosnië
Startprijs 40 EUR
Perz.achterglasschildering 1477
Perz.achterglasschildering
Startprijs 50 EUR