Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dienblad + Servies 422
Dienblad + Servies
Startprijs 2.250 EUR
Zilveren servies 63
Zilveren servies
Startprijs 1.600 EUR
Zilveren kandelaar, 5-licht 390
Zilveren kandelaar, 5-licht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Sigarettenetui, emaille 138
Sigarettenetui, emaille

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Gouden naaigarnituur 1
Gouden naaigarnituur

Resultaat:

1.450 EUR

Zilveren doos 18
Zilveren doos
Startprijs 1.250 EUR
Zilveren schaal 19
Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren dienblad 172
Zilveren dienblad
Startprijs 1.100 EUR
Zilv. kraankan met kraan 37
Zilv. kraankan met kraan
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Joodse kandelaar 144
Joodse kandelaar

Resultaat:

1.000 EUR

2 Zilveren kandelaars 45
2 Zilveren kandelaars
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren servies 424
Zilveren servies

Resultaat:

950 EUR

32 Delig bestek, Haags Lofje 245
32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 950 EUR
Verkocht
2 Zilv. empire kannen 17
2 Zilv. empire kannen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zilveren koekdoos op schotel 100
Zilveren koekdoos op schotel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Zilveren servies 44
Zilveren servies

Resultaat:

650 EUR

Zilv. gedreven schaal 244
Zilv. gedreven schaal
Startprijs 700 EUR
Zilveren tafelstuk 16
Zilveren tafelstuk
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren bestek 191
Zilveren bestek

Resultaat:

700 EUR

Trekpotje op comfoor 168
Trekpotje op comfoor
Startprijs 575 EUR
Kowsch 490
Kowsch
Startprijs 550 EUR
Schaal op zilv. voet 39
Schaal op zilv. voet
Startprijs 500 EUR
Zilv. visschep, 18e eeuw 15
Zilv. visschep, 18e eeuw
Startprijs 475 EUR
2 Zilv. kandelaars 624
2 Zilv. kandelaars
Startprijs 430 EUR