Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dienblad + Servies
Startprijs 2.250 EUR

Imposant Djokja zilveren theeservies, 800/000. Dienblad 57x40 cm. met theepot, melkkan, suikerpot, lepelvaasje en theezeefje met bakje. Totaal gewicht ca. 3300 gr., Cond.:U

Zilveren servies
Startprijs 1.600 EUR

Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...

Zilveren kandelaar, 5-licht
Startprijs 1.500 EUR

Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 Z1 gekeurd ca. 1200gr. 51xø40...

Sigarettenetui, emaille
Resultaat: 1.850 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U

Gouden naaigarnituur
Resultaat: 1.450 EUR

Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...

Zilveren doos
Startprijs 1.250 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...

Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Startprijs 1.100 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad met brede gedreven bloemrand en open grepen 900/000 Z2 gekeurd ca. 1425gr. 60x34cm. Cond.: U

Zilv. kraankan met kraan
Startprijs 1.100 EUR

Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)

Joodse kandelaar
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.

Zilveren servies
Resultaat: 950 EUR

Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 950 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

2 Zilv. empire kannen
Resultaat: 850 EUR

Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U

Zilveren koekdoos op schotel
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

Zilveren servies
Resultaat: 650 EUR

Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...

Zilv. gedreven schaal
Startprijs 700 EUR

Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

Zilveren tafelstuk
Startprijs 650 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

Zilveren bestek
Resultaat: 700 EUR

Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....

Trekpotje op comfoor
Startprijs 575 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...

Kowsch
Startprijs 550 EUR

Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U

Schaal op zilv. voet
Startprijs 500 EUR

Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U

Zilv. visschep, 18e eeuw
Startprijs 475 EUR

Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Startprijs 430 EUR

Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.