Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bioscoop projector FH 66 B
Startprijs 2.500 EUR

Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.

Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.

Statenbijbel 1643
Startprijs 900 EUR

Statenbijbel 17e eeuw (piratendruk) v.d. gebroeders Stam uit 1643. octrooi van Ravenstein, gedrukt met toelating v.d. bestuurders Amsterdam. Met origineel lederen band en bronzen beslag in goede staat...

Colt België in kist
Startprijs 750 EUR

Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.

Scheerset
Startprijs 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat

Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR

Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.

Speeldoos + 5 platen
Startprijs 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR

Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G

2 Terracotta vazen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...

Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G

Speelwals
Resultaat: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

Ivoren schaakspel
Startprijs 380 EUR

Oud Chinees schaakspel van ivoor in originele kist. 23x45x10cm. Cond.: G

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 575 EUR

Prachtige grote, vroeg 19e eeuwse, Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kaarskandelaar. 4-Lichts met Oosterse vrouw, in zeer goede originele staat 56cm.

Kastje met ivoren mahjongg spel
Startprijs 375 EUR

Oud Oosters kistje met koperen beslag en 5 schuiflades. Bevat een benen bewerkt Mahjongg spel 12x13x18cm. Cond.: G

Bureauset
Startprijs 350 EUR

Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.

Vergulde briefopener
Startprijs 320 EUR

Vergulde bronzen brievenopener 19e eeuw met Napoleon, gesigneerd C. de Franoz in goede staat 27cm.

Scheerset, 7 dagen
Startprijs 320 EUR

Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.

Landmeet apparaat
Startprijs 300 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Resultaat: 290 EUR

Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.

Frans kistje met boulle
Startprijs 280 EUR

Frans boulle sieradenkistje met zakhorlogehouder, schildpad, parelmoerinleg en (turkoois?) inleg. Met lade en klepje. Oude restauratie, verder in goede originele staat 14x19x11cm.

Wandapplicaties
Startprijs 250 EUR

Groot kavel zeldzaam verguld latoenkoperen applicaties ca. 1860. groot deel nog nooit gebruikt. te gebruiken voor wandapplicaties, ornamentuur, gordijnbekleding etc. 10-50cm. Cond.: G

2 Bronzen wand kroontjes
Startprijs 250 EUR

Twee wandluchters (4-delig) 19e eeuw in barok stijl (4-lichts) in goede originele staat 37x23x10cm. en 29x35x35cm.