18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

A.J. van Driesten 1483
A.J. van Driesten

900 EUR

Jan van Vuuren, Elburg 1409
Jan van Vuuren, Elburg

1.300 EUR

Evert Moll, havengezicht 1085
Evert Moll, havengezicht

950 EUR

Ikoon, Christus 18e eeuw 1067
Ikoon, Christus 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Oppewoorth 1058
Schilderij, Oppewoorth
Startprijs 1.000 EUR
Kees Verwey, aquarel 1023
Kees Verwey, aquarel
Startprijs 1.000 EUR
Schilderij, Armfield 1020
Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR
Evert Moll 1008
Evert Moll
Startprijs 950 EUR
Winterlandschap 1468
Winterlandschap
Startprijs 900 EUR
Corneille 99 1333
Corneille 99
Startprijs 800 EUR
Schilderij, W.J. Moriana 1205
Schilderij, W.J. Moriana
Startprijs 800 EUR
Schilderij, E. Lubrovski 1073
Schilderij, E. Lubrovski
Startprijs 800 EUR
Pit van Loo, droom 1035
Pit van Loo, droom
Startprijs 800 EUR
Louis Apol 1009
Louis Apol
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Ludwig 1338
Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR
Schilderij, Ruïne 1062
Schilderij, Ruïne

1.150 EUR

Schilderij, A.M. Gijp 1015
Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR
A.M. Gorter, roodbonte koe 1003
A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR
A.M. Gorter, zwartbonte koe 1002
A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR
P.L. Kluyver 2x 1255
P.L. Kluyver 2x
Startprijs 700 EUR
J.J. Heppener 1224
J.J. Heppener
Startprijs 700 EUR
Fedor van Kregten, koeien 1011
Fedor van Kregten, koeien

650 EUR

Schilderij, honden 1469
Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR
L. Plas, vee 1141
L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR