18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Gesign. J. Altink 1303
Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs
Ets, Hilmar Friedrich 1192
Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR
Gerda Rotermund 1215
Gerda Rotermund

10 EUR

Ets, watermolen 1382
Ets, watermolen

10 EUR

Ets, kerk 1388
Ets, kerk

10 EUR

J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

15 EUR

Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

18 EUR

Otto Herter, tekening 1204
Otto Herter, tekening

15 EUR

Otto Herter, abstract 1209
Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR
Aquarel, Fiedler 1211
Aquarel, Fiedler

15 EUR

Ets, Orientaals 1276
Ets, Orientaals

15 EUR

Ets, Hulshof Pol 1278
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

Ets, Hulshof Pol 1279
Ets, Hulshof Pol

20 EUR

5 Schilderijtjes, rijstpapier 1305
5 Schilderijtjes, rijstpapier

15 EUR

Indonesische houtsnede 1364
Indonesische houtsnede
Startprijs 15 EUR
Stadsgezicht Vermeer 1371
Stadsgezicht Vermeer

15 EUR

2 Etsen kinderen 1373
2 Etsen kinderen
Startprijs 15 EUR
Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

20 EUR

Religieus schilderijte 1455
Religieus schilderijte
Startprijs 15 EUR
Grafiek, Heiligenhafen 1328
Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 20 EUR
Cees Bolding, ets 1345
Cees Bolding, ets

25 EUR

3 Aquarellen 1346
3 Aquarellen

20 EUR

Schilderij, B. de Jong 1348
Schilderij, B. de Jong

20 EUR

2 Etsen, Willem de Zwart 1378
2 Etsen, Willem de Zwart

20 EUR