Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring, Lapis Lazuli 627
Ring, Lapis Lazuli
Geen vanafprijs
Flex armband 672
Flex armband
Geen vanafprijs
Verkocht
Broche Zilver met goudopleg 36
Broche Zilver met goudopleg

Resultaat:

20 EUR

Unakiet collier 677
Unakiet collier
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Malachietset 680
Malachietset

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Tijgeroogsnoeren 687
2 Tijgeroogsnoeren

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Lot zilver 678
Lot zilver

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Zeeuwse knoppen 683
3 Zeeuwse knoppen

Resultaat:

25 EUR

Cupido dashouder 155
Cupido dashouder
Startprijs 20 EUR
Collier zilver Y-model 329
Collier zilver Y-model
Startprijs 20 EUR
Lot double 584
Lot double
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Lot portrettten 666
Lot portrettten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Filigrain sieraden 681
6 Filigrain sieraden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Colliers 682
2 Colliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Div. sieraden 684
Div. sieraden

Resultaat:

20 EUR

Kettingen + horloge 685
Kettingen + horloge
Startprijs 20 EUR
Edelstenen hangers 8x 3060
Edelstenen hangers 8x
Startprijs 20 EUR
Parelcolliers en oorknoppen 3062
Parelcolliers en oorknoppen
Startprijs 20 EUR
Lot Strass 3073
Lot Strass
Startprijs 20 EUR
Lot divers 3075
Lot divers
Startprijs 20 EUR
Lot double 3077
Lot double
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Ring GG munt Kennedy 26
Ring GG munt Kennedy

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Colliers 56
2 Colliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot zilver 152
Lot zilver

Resultaat:

50 EUR