Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G