Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring, Lapis Lazuli
Geen vanafprijs

Ring, zilver/verguld, 925/000 met Lapis Lazuli. Sierlijk opengewerkte brede ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, ø 16x10mm. Licht van kleur.. ø 56 ca 6.7 gr

Flex armband
Geen vanafprijs

Armband bestaande uit Valkenoogkralen. De 15 kralen,ø 14 mm, zijn geregen op elastiek.

Broche Zilver met goudopleg
Resultaat: 20 EUR

Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...

Unakiet collier
Startprijs 10 EUR

Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.

Malachietset
Resultaat: 10 EUR

Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.

2 Tijgeroogsnoeren
Resultaat: 10 EUR

Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.

Lot zilver
Resultaat: 15 EUR

Lot zilver: bestaande uit o.a. 5 zilveren ringen, met o.a. een malachiet, een broche van een uitgezaagde rijksdaalder, een ketting en hanger met Amethist. Totaal gewicht ca 48,3 gr.

3 Zeeuwse knoppen
Resultaat: 25 EUR

Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...

Cupido dashouder
Startprijs 20 EUR

Zilveren 800/000 Cupido dashouder, ø 31x25 mm.

Collier zilver Y-model
Startprijs 20 EUR

Collier zilver 925/000, Y-model. Y-collier met in het midden een hart en twee fantasie-ogen. Allen gematteerd. Lengte 40 cm. ca 9,4 gr.

Lot double
Startprijs 20 EUR

Lot double bestaande uit o.a. een hoedenspeld met zirconia's, een GM armband en een staafbroche met parel

Lot portrettten
Resultaat: 20 EUR

Lot portretten. 8 camee's te rijgen als armband, Rosenthal hanger met dolfijnen, 4 portretten op parelmoer en een porseleinen rondje met afbeelding.

6 Filigrain sieraden
Resultaat: 25 EUR

Filigrain sieraden zilver. 4 Broches, 3 bloemmodellen en een langwerpig model met agaat, en een armband gemaakt van 8 filigrainbloemen, lengte 16 cm en een hanger rond bloemmodel met collier. Totaal c...

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Verlopend carneoolcollier, ø 6,5-10,2mm, lengte 37 cm en een 2 rijig glasgranaat collier, ovale kralen, ø 6,2 mm, met goud op zilveren sluiting. Lengte 41 cm.

Div. sieraden
Resultaat: 20 EUR

Lot zilver, 925/000, bestaande uit o.a. 2 slangenringen, 2 dasklemmen, fantasie choker, een oorknop en een lange fantasieketting met bollen. Samen totaal ca 56 gr.

Kettingen + horloge
Startprijs 20 EUR

Lot: 4 onedele lange kettingen en Seiko dameshorloge. 3 kettingen met bolletjes-schakels en een met een fantasieschakel. Diverse lengtes tussen de 70 en 80 cm. Zilverkleurig dameshorloge, mechanisch, ...

Edelstenen hangers 8x
Startprijs 20 EUR

Set met 8 edelstenen hangers. O.a. Bergkristal, Agaat, Rutielkwarts, Rhodoniet en Amethist. Allen voorzien van een onedel hangeroog.

Parelcolliers en oorknoppen
Startprijs 20 EUR

Parelcolliers en oorknoppen. Lengte 120 cm, ø 6 mm en een snoer van 50 cm, ø 7 mm. Beide snoeren zijn voorzien van een zilveren sluiting. Bijpassend bij de snoeren oorstekers met zilveren steker en pa...

Lot Strass
Startprijs 20 EUR

Lot strass. Choker in de vorm van een Y-collier gehee lvoorzien van steentjes, een 2 rij-ige armband met strass, oorclips met 8 strasstenen, Steekspeld met parels en een fijn collier met zoetwaterpare...

Lot divers
Startprijs 20 EUR

Lot met 14 broches , sjaalclip en hanger. Gemaakt van o.a. kunststof en metaal.

Lot double
Startprijs 20 EUR

Lot double met o.a. 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit groffe schakels, 2 Venetiaanse colliers, een dasschuif en een rozenkrans met blauw kralen en witmetalen bewqerkin...

Ring GG munt Kennedy
Resultaat: 35 EUR

Ring, GG 585/000 met Kennedymuntje. Fijn bewerkte ring met klein Kennedy-muntje, ø 10 mm. ca 2,2 gr. ø 54. de kop van de ring is iets uit model.

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden. O.a. een fantasiebroche, Israel, ovale blooembroche met oranje/bruine steen, 2 ringen met paarse stenen, ronde fotohanger met bewerking, 2 ringen met blauwe steen. En een staafb...