18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

35 EUR

Ets, Theophile de Boek 1387
Ets, Theophile de Boek

25 EUR

A. Bout 1417
A. Bout

20 EUR

2 Gravures 1418
2 Gravures

45 EUR

Schilderij, van Deursen 1447
Schilderij, van Deursen
Startprijs 20 EUR
Bloemstilleven, rozen 1448
Bloemstilleven, rozen
Startprijs 20 EUR
Oude ets 1450
Oude ets
Startprijs 20 EUR
Bloemstilleven, rozen 1453
Bloemstilleven, rozen

20 EUR

4 Gravures 1489
4 Gravures
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Kirchhoff 1024
Schilderij, Kirchhoff
Startprijs 25 EUR
Albert Naur 1188
Albert Naur
Startprijs 25 EUR
Litho, Heimrad 1190
Litho, Heimrad
Startprijs 25 EUR
2 Houtsnedes, Willem Grimm 1197
2 Houtsnedes, Willem Grimm
Startprijs 25 EUR
Litho, Laure Malcles-Masereel 1202
Litho, Laure Malcles-Masereel
Startprijs 25 EUR
A.J. van 't Hoff 1241
A.J. van 't Hoff
Startprijs 25 EUR
3 Modegravures 1272
3 Modegravures

40 EUR

Schilderij, J. Borggreve 1307
Schilderij, J. Borggreve
Startprijs 25 EUR
Schilderij, boerderij 1332
Schilderij, boerderij

25 EUR

2 Litho's Wijngaarden 1335
2 Litho's Wijngaarden
Startprijs 25 EUR
Bloemstilleven 1354
Bloemstilleven
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Th. v. Rossum 1391
Schilderij, Th. v. Rossum

25 EUR

Bloemstilleven VDR 1394
Bloemstilleven VDR
Startprijs 25 EUR
Wessels, kerkgangers 1398
Wessels, kerkgangers

40 EUR

Ets, Venetië 1432
Ets, Venetië
Startprijs 25 EUR