18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

Grote vaas, 18e eeuw 6002
Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 1.900 EUR
Meissen schotel + treef 6008
Meissen schotel + treef
Startprijs 750 EUR
Porseleinen beeld 6277
Porseleinen beeld

690 EUR

2 Chinese beelden 6045
2 Chinese beelden
Startprijs 500 EUR
2 Capodimonte vazen 6005
2 Capodimonte vazen
Startprijs 500 EUR
Groot Empire servies 6001
Groot Empire servies

425 EUR

Hummel, grote koets 6165
Hummel, grote koets
Startprijs 480 EUR
Glansplateel wandschotel 6081
Glansplateel wandschotel
Startprijs 475 EUR
2 Meissen vazen 6102
2 Meissen vazen

400 EUR

Tegel 6000
Tegel

450 EUR

Hummel, 5 werelddelen 6164
Hummel, 5 werelddelen
Startprijs 380 EUR
2 Bustes, B. Bloch 6052
2 Bustes, B. Bloch
Startprijs 320 EUR
2 Chinese vazen 6293
2 Chinese vazen
Startprijs 300 EUR
2 Kang Xi vazen 6027
2 Kang Xi vazen
Startprijs 300 EUR
Porseleinen lamp + kap 6014
Porseleinen lamp + kap

300 EUR

Meissen theepot ca. 1800 6013
Meissen theepot ca. 1800
Startprijs 300 EUR
KPM Manefaktur 6007
KPM Manefaktur
Startprijs 300 EUR
Rosenthal figuur 6399
Rosenthal figuur
Startprijs 280 EUR
2 Grote Chin. vazen 6049
2 Grote Chin. vazen
Startprijs 280 EUR
Chinees beeld, boedha 6357
Chinees beeld, boedha

400 EUR

Blauwe Chinese schotel 6283
Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR
Chinese vaas 6242
Chinese vaas
Startprijs 250 EUR
2 Platelen vazen, Utrecht 6076
2 Platelen vazen, Utrecht

250 EUR

KPM Figuur 6066
KPM Figuur
Startprijs 250 EUR