Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
42 Tegels 6161
42 Tegels

Resultaat:

150 EUR

2 Delfts blauwe borden 6302
2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6452
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6454
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6500
Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs
Verkocht
Kaststel 6512
Kaststel

Resultaat:

5 EUR

Verkocht
Aardewerk beeld, ree met jong 6106
Aardewerk beeld, ree met jong

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Chin. bord, 18e eeuw 6177
Chin. bord, 18e eeuw

Resultaat:

10 EUR

3 Delen aardewerk 6215
3 Delen aardewerk
Startprijs 10 EUR
Verkocht
5 Beelden, Blue Mountain 6222
5 Beelden, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Beelden, Blue Mountain 6434
3 Beelden, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Vazen, Blue Mountain 6442
3 Vazen, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Vazen, Blue Mountain 6444
3 Vazen, Blue Mountain

Resultaat:

10 EUR

Aardewerk schenkkan 6490
Aardewerk schenkkan
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Rosenthal voetbal-servies 6578
Rosenthal voetbal-servies

Resultaat:

10 EUR

Plateel Gouda vaas 6083
Plateel Gouda vaas
Startprijs 15 EUR
Aardewerken snavelkan 6112
Aardewerken snavelkan
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Makkums bord 6128
Makkums bord

Resultaat:

15 EUR

2 Rosenthal vazen 6139
2 Rosenthal vazen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Gemberpotten 6191
2 Gemberpotten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen oud keramiek 6216
2 Delen oud keramiek

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Schalen, Blue Mountain 6219
4 Schalen, Blue Mountain

Resultaat:

15 EUR

Moderne vaas 6312
Moderne vaas
Startprijs 15 EUR
Verkocht
3 Pors. beelden 6378
3 Pors. beelden

Resultaat:

15 EUR