Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen tijger
Resultaat: 160 EUR

Bronzen luipaard, gesigneerd Milo op zwart marmeren voet 21e eeuw, 32cm. Cond.: G

Heilig beeld ca. 1800
Resultaat: 150 EUR

Eikenhouten Mariabeeld ca. 1800 in goede originele staat, mooi gesneden gewaad 53cm. Cond.: G

Deel, Gesigneerd CR
Resultaat: 150 EUR

Groot oud terracotta beeld 20e eeuw voorstellend een vrouw met bronskleurig glazuur en monogram C.R. Geheel staand op houten sokkel 62x33x18cm. Cond.: G

Bronzen man op paard
Resultaat: 150 EUR

Oosterse (of Perzische) bronzen wandplaquette, voorstellend een man met speer te paard (19e eeuw of ouder) 21x14x5cm. Cond.: G

Bronzen knielende dame
Resultaat: 150 EUR

Naakte bronzen knielende dame met hals-sieraad 21e eeuw op zwart marmeren voet 29cm. Cond.: G

Chin. bronzen sculptuur
Resultaat: 150 EUR

Chinees bronzen opberg-sculptuur ca. 1900 voorstellend een voet bestaande uit 3 olifanten met daarop een toren (afdraaibaar). gestempeld aan onderzijde 48x22x23cm. Cond.: G

Samac beeld
Resultaat: 140 EUR

Compositie metalen figuur, par H. Huppe premier Appel ca. 1890. in goede originele staat 48cm.

Bronzen kameel
Resultaat: 130 EUR

Oude bronzen kameel met ruiter ca 1900 in goede staat 25x22x5cm.

Bronzen stier
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Barye, voorstellend een stier op marmeren voet 21e eeuw 27x36x17cm. Cond.: G

Beeld, vrouw op tijger
Resultaat: 110 EUR

Oud bronzen Art Deco figuur ca. 1930, voorstellend een naakte vrouw op tijger. Gemonteerd op bruin marmeren voet, minimale chip (2-kleurig gepatineerd) 19x17x7cm. Cond.: G

Bronzen havik
Resultaat: 110 EUR

Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G

2 Bronzen tempelwachters
Resultaat: 100 EUR

Twee tweekleurige bronzen Oosterse tempelwachter 20e eeuw in goede staat 22cm.

Afrikaan met schilderij
Resultaat: 100 EUR

Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G

Houten beeldje, Moor
Resultaat: 90 EUR

Antiek houtgesneden moor ca. 1900 met originele beschildering in zeer goede staat (been gelijmd) 24cm. Cond.: G

Uil met gele ogen
Resultaat: 90 EUR

Bronzen uil met glazen ogen, gesigneerd Milo, met zwart marmeren voet 21e eeuw 25cm. Cond.: G

2 Bronzen shivas
Resultaat: 80 EUR

Twee Oosterse bronzen shiva's 20e eeuw in goede staat 34-43cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 80 EUR

Bronzen dame op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 33cm.

2x Brons + kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Oosterse bronzen vazen 20e eeuw; 1 met olifant en figuur met vaas erop 16-17cm. Cond.: G

Indonesisch sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Prachtige grote Indonesisch Djati-houten opengewerkte sculptuur met diverse boedha's en figuren 20e eeuw, mooie kwaliteit 39x22x12cm. Cond.: G

Bronzen putti met boog
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen engel met boog, staande op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 30cm. Cond.: G

Bronzen meisje met boek
Resultaat: 60 EUR

Bronzen lezend meisje, gesigneerd M. Moreau 2e helft 20e eeuw. Geheel op zwart marmeren sokkel 29cm. Cond.: G

Sculptuur
Resultaat: 55 EUR

Oud bronzen figuur 2e helft 20e eeuw met marmeren voet. Voorstellend een danseres in Art Deco stijl 46cm. Cond.: G

Beeld, hond
Resultaat: 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Bronzen aanbiedschaaltje, poes
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G