17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Beeld Isis
Resultaat: 50 EUR

Samac beeld engel
Resultaat: 45 EUR

Oud compositie metalen engel met boog ca. 1900 in goede staat 36cm. Cond.: G

3 Beelden, vogels
Resultaat: 40 EUR

Drie messing plated vogels 2e helft 20e eeuw; 2x grote kemphaan en 1x fazant. in goede originele staat 7-27cm.

Bronzen hond
Resultaat: 35 EUR

Bronzen hond op marmeren voet, gesigneerd C. Valton 2e helft 20e eeuw 26x20x13cm. Cond.: G

3 Afrikaanse beelden
Resultaat: 30 EUR

Drie Afrikaanse houtgesneden figuren 20e eeuw 17-44cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Resultaat: 30 EUR

Moderne bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, boek lezend meisje 6x12x5,5cm. Cond.: G

Plastiek in brons patina
Resultaat: 25 EUR

Modern beeldje van compositie metaal met brons patina op marmeren voet, monogram C.H.D. in goede staat 28cm. Cond.: G

Compositie jongen
Resultaat: 25 EUR

Compositie metalen figuur voorstellend een jongen. gesigneerd Piucello Napoli 20e eeuw 34cm. Cond.: G

5 Kleine beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Vijf oude compositie metalen figuren (religieus etc.), brons gepatineerd 3-9cm. Cond.: R-G

Bronzen jongen met varken
Resultaat: 20 EUR

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G