Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

M. van de Walle 1134
M. van de Walle
Startprijs 40 EUR
M. Houtman, zeefdruk 1127
M. Houtman, zeefdruk
Startprijs 60 EUR
Dorpsgezicht (Arie Wasserburg) 1120
Dorpsgezicht (Arie Wasserburg)
Startprijs 180 EUR
Schilderij, winter 1084
Schilderij, winter
Startprijs 550 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, wintergezicht 1077
C. Cornelisz, wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gobelin, edele dame in tuin 1070
Gobelin, edele dame in tuin

Resultaat:

110 EUR

Italiaans schilderij, vrouw 1041
Italiaans schilderij, vrouw
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Landkaart, 17e eeuw 1034
Landkaart, 17e eeuw

Resultaat:

60 EUR

L. Ansingh, groot 1027
L. Ansingh, groot
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Jaap Nieweg 1020
Jaap Nieweg

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Westerbork op krant 753
Westerbork op krant

Resultaat:

140 EUR

8x Zilver/Nikkel Frankrijk 746
8x Zilver/Nikkel Frankrijk
Startprijs 125 EUR
Verkocht
15x Proof set NL 1984-2000 739
15x Proof set NL 1984-2000

Resultaat:

130 EUR

4x Zilver China/Japan 703
4x Zilver China/Japan
Startprijs 180 EUR
Zilveren  theecomfoor 668
Zilveren theecomfoor
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Divers plated 661
Divers plated

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Zilv. suikerscheppen 425
2 Zilv. suikerscheppen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Zakhorloge 2 kettingen 618
Zakhorloge 2 kettingen

Resultaat:

75 EUR

3 Zeeuwse knoppen 611
3 Zeeuwse knoppen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Delen aardewerk 6217
2 Delen aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mahoniehouten bureau 4191
Mahoniehouten bureau

Resultaat:

500 EUR

Miniatuur skelet 6210
Miniatuur skelet
Startprijs 180 EUR
Houten beeldje, ivoor 6203
Houten beeldje, ivoor
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Niervormig tafeltje 4030
Niervormig tafeltje

Resultaat:

110 EUR