17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

A.J. Zwart, bloemstilleven 1068
A.J. Zwart, bloemstilleven
Startprijs 1.000 EUR
Gesign. Lauwerier 1065
Gesign. Lauwerier
Startprijs 500 EUR
Magritto 1062
Magritto
Geen vanafprijs
Schilderij, korenschoven 1059
Schilderij, korenschoven
Startprijs 400 EUR
Jan Rijlaarsdam 1057
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 1.200 EUR
Fedor van Kregten 1056
Fedor van Kregten
Startprijs 450 EUR
S. van den Berg 1054
S. van den Berg
Startprijs 1.200 EUR
Felix Bellenot 1051
Felix Bellenot
Startprijs 300 EUR
Ad de Roo 1048
Ad de Roo
Startprijs 500 EUR
Wim Bos, groot 1045
Wim Bos, groot

350 EUR

3 Etsen Graham Clarke 1042
3 Etsen Graham Clarke
Startprijs 400 EUR
Jacob Dooyewaard 1039
Jacob Dooyewaard
Startprijs 600 EUR
Schilderij, J. v. Delden 1036
Schilderij, J. v. Delden

450 EUR

Landkaart, 17e eeuw 1034
Landkaart, 17e eeuw

60 EUR

2 Landkaarten, 17e eeuw 1031
2 Landkaarten, 17e eeuw

15 EUR

Landkaart Overijssel, 17e/18e 1028
Landkaart Overijssel, 17e/18e

80 EUR

A.M. Gorter 1025
A.M. Gorter

900 EUR

Theo Swagemakers 1022
Theo Swagemakers

390 EUR

Peter Brouwer 1019
Peter Brouwer
Startprijs 350 EUR
J.J. Heppener 1016
J.J. Heppener
Startprijs 800 EUR
Schilderij, Armfield 1014
Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR
Jan Cremer, 1011
Jan Cremer,
Startprijs 2.000 EUR
Ongesigneerd 17e eeuw 1008
Ongesigneerd 17e eeuw

175 EUR

H.P. Koekkoek 1005
H.P. Koekkoek

600 EUR