17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Engels kabinet, 19e eeuw 4023
Engels kabinet, 19e eeuw

700 EUR

Jan Voerman, stduie paardenhoofd 1434
Jan Voerman, stduie paardenhoofd
Startprijs 300 EUR
Schilderij, kinderen voor huis 1427
Schilderij, kinderen voor huis
Startprijs 500 EUR
Ingekleurde ets 1420
Ingekleurde ets

20 EUR

2 Delen aardewerk 6217
2 Delen aardewerk

70 EUR

Miniatuur skelet 6210
Miniatuur skelet
Startprijs 180 EUR
Houten beeldje, ivoor 6203
Houten beeldje, ivoor
Startprijs 250 EUR
Klok met beer 3622
Klok met beer
Startprijs 650 EUR
Bronzen pendule 3615
Bronzen pendule
Startprijs 650 EUR
Vuurvergulde pendule 3608
Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR
Antony Keizer 1384
Antony Keizer
Startprijs 600 EUR
Schilderij, havengezicht 1377
Schilderij, havengezicht
Startprijs 150 EUR
2x Goebel figuur 6167
2x Goebel figuur

35 EUR

Klok 3572
Klok

30 EUR

Schilderij, winter Wijnbrug 1370
Schilderij, winter Wijnbrug
Startprijs 40 EUR
4 Tegels 6159
4 Tegels
Startprijs 40 EUR
Tegel, kraanvogel 6151
Tegel, kraanvogel
Startprijs 250 EUR
Bronzen pendule, Faun 3565
Bronzen pendule, Faun
Startprijs 800 EUR
Jaarpendule 3558
Jaarpendule

25 EUR

Perz.achterglasschildering 1334
Perz.achterglasschildering
Startprijs 100 EUR
Russisch schilderij 1327
Russisch schilderij
Startprijs 40 EUR
Jugendstil tableau 6115
Jugendstil tableau

375 EUR

Klok 3522
Klok

100 EUR

2 Ivoren figuren 6108
2 Ivoren figuren
Startprijs 200 EUR