Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklokje
Startprijs 70 EUR

Junghans tafelklokje ca. 1910 met 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) in goede originele staat 24cm.

Wekker ca. 1900
Startprijs 90 EUR

Messing/vernikkelde Gustav Becker reiswekker ca. 1900 in goede originele staat 4,5x8x8cm.

Brocot uurwerk
Resultaat: 45 EUR

Frans Brocot pendule uurwerk ca. 1880 in originele ongereinigde staat, Medialle Bronce Marty en Cie. Functies niet getest 10xø11cm. Cond.: G

Boulle klokje
Startprijs 400 EUR

Franse schildpad boulle pendule ca. 1870 met bronzen armaturen. In zeer goede originele staat met 8-daags uurwerk 36cm.

Uilen wekker
Resultaat: 30 EUR

Aparte wekker ca. 1900 (uilenwekker), eigenbouw. Houtzaagwerk met verlichting (de ogen van de uil worden verlicht). Functies niet getest Cond.: G

Frans klokje
Resultaat: 100 EUR

Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.

Comtoise met maanstand
Startprijs 250 EUR

Oude haancomtoise 2e helft 20e eeuw met maanstand, dagaanduiding en harpslinger in zeer goede staat 115x24x15cm. Cond.: G

Notenhouten BimBam
Startprijs 100 EUR

Notenhouten fineer wandregelateur ca. 1920 met Westminster uurwerk. In zeer goede originele staat 74x35x22cm.

Engelse tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Engelse tafelklok met eiken fineer kast (lichte fineerschade) ca. 1910 in originele staat 38x31x17cm. Cond.: G

Pendule met albast
Resultaat: 70 EUR

Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R

Pendule
Resultaat: 70 EUR

Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G

Engels staande klok
Startprijs 600 EUR

Engels staand horloge 18e eeuw, gesigneerd Hampson Wrexham met bronzen uurwerk en silver-plated wijzerplaat (gegraveerd). 8-Daags uurwerk met dag- en secondenaanduiding, uurwerk bestempeld Blyth Eppin...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR

Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...

Keramiek klokkenstelletje
Startprijs 20 EUR

Drie-delig Jugendstil keramieken klokkenstel met cassis-kleurig glazuur ca. 1900. Met wekkeruurwerk in goede originele staat 23x24x8cm. en 29x11x8cm.

Klok met 2 gewichten
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten gewichtenklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 76x25x10cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 700 EUR

Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 in zeer goede originele staat met mooie vergulding en 8-daags uurwerk 45x31x11cm.

Boulle klokje
Startprijs 500 EUR

Boulle klokje 19e eeuw met schildpad en koperinleg in koperen kast ca. 1800. gesigneerd Amaleric a Geneve met ketting (snek) en zeer gaaf emaille wijzerplaat. Eruit te halen als los zakhorloge. lichte...

Schildklok
Resultaat: 130 EUR

Duitse houten wandklok ca. 1880 met stil uurwerk en korte slinger. In goede originele staat 47x30x7cm.

Staande klok
Startprijs 800 EUR

Duitse Neo-barok staande klok met notenhout fineer en intarsia. Uurwerk met kwartierslag 18e eeuw (zeldzaam), kast 20e eeuw, wijzerplaat 2e helft 20e eeuw H.: 220cm. Cond.: R-G

Bronzen pendule
Startprijs 650 EUR

Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.

Klok, Joris en de draak
Startprijs 650 EUR

Zeldzame grote Franse pendule, voorstellend Joris en de draak ca. 1880 (historisme). Compositie metaal op houten voet met 8-daags uurwerk 62x42x20cm. Cond.: R-G

Jugendstil pendule
Startprijs 550 EUR

Bijzondere grote Franse pendule ca. 1890, voorstellend een staande vrouw bij piedestal en engel met harp. Geheel staand op rood-marmeren voet. Compositie metaal, brons gepatineerd met 8-daags uurwerk ...

Jugendstil Cartelklok
Startprijs 250 EUR

Franse Jugendstil Cartel wandklok ca. 1900, goudbeschilderd compositie metaal met 8-daags uurwerk in goede staat (zonder slinger) 48x22x11cm.

Zaans klokje
Resultaat: 35 EUR

Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.