Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle klok
Startprijs 480 EUR

Franse Boulle klok pendule Napoleon III ca. 1880 met schildpad (beschadigingen aan het Boulle). Met 8-daags uurwerk 36x21x12cm. Cond.: R

Tafelklok
Startprijs 170 EUR

Grote Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok met originele tollen en latoenkoperen beslag, halve zuilen en origineel 8-daags genummerd (Nr. 102189/13) uurwerk. Lenzkirch?. Pootjes missen 53x33x17,5c...

Klok met beer
Startprijs 650 EUR

Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.

Klok met monnik
Startprijs 625 EUR

Zeldzame Franse tafelklok ca. 1890 met speciaal wekkeruurwerk (beweegbare monnik, trekt aan de bel). Originele beschildering, zwart met goudkleurige compositie metalen kast. Werkende klok in goede ori...

Pendule met mannetje
Startprijs 850 EUR

Kleine Franse bronzen pendule ca. 1850, jongen met schild. Bevat een origineel zakhorloge uurwerk. Gesigneerd Baillon Paris, in goede originele staat 27x19x8cm.

Koekkoeks klok
Resultaat: 180 EUR

Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G

Boulle klok
Startprijs 5.000 EUR

Prachtige originele Franse 18e eeuwse Boulle pendule met vuurvergulde bronzen ornamenturen, kariatyden, cherubijnen, putti, gevleugelde paarden etc. Schildpad en boulle koperinleg in uitstekende origi...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.250 EUR

Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.

Vuurvergulde Charles Dix
Startprijs 450 EUR

Franse Charles Dix vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Eerste vergulding, bij middengedeelte is de vergulding versleten. Verder in zeer goede originele staat....

Carillion klok 1904-1907
Startprijs 9.000 EUR

Zeldzame staande carrillon klok uit 1907 Jugendstil met zeventien bellen en vijf melodiën o.a. Wilhelmus, God save the King, zie de leliën des velds wij geven Holland nooit, wij willen Holland behoude...

Friese kortstaart
Startprijs 3.000 EUR

Zeldzame Friese kortstaart klok met mechaniek van een lopend soldaatje. Originele beschildering, ca. 1780, in iepenhouten kast.Klok is voorzien van oude houten beelden. Taxatiewaarde € 10.000.- Collec...

Zonne comtoise
Resultaat: 625 EUR

Franse zonne comtoise ca. 1780 Louis Seize. In goede originele staat met peerslinger en bok, werkend met sleutel 38x22x14cm. Cond.: G

Stations comtoise
Startprijs 210 EUR

Grote 19e eeuwse Franse stations comtoise met harpslinger. In goede originele werkende staat met bok en sleutel 40x30x16cm.

Comtoise
Startprijs 145 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met vouwslinger. Mooie uitgewerkte feuille, vouwslinger, bok en sleutel. in goede originele werkende staat 42x28x15cm.

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Warmink (Wuba) Sallander wandklok met bronzen ornamenten en maanstand 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 52x23x13cm.

Pendule, albast
Startprijs 150 EUR

Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R

Franse pendule
Resultaat: 140 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...