16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Groen Chinees beeld 6027
Groen Chinees beeld

1.000 EUR

Ivoren beeld 6203
Ivoren beeld

1.000 EUR

Klok, 18e eeuw 3542
Klok, 18e eeuw

950 EUR

Bronzen papegaai 5010
Bronzen papegaai

925 EUR

A.J. Wijngaerdt, landschap 1489
A.J. Wijngaerdt, landschap

900 EUR

Groen Chinees beeld 6028
Groen Chinees beeld

900 EUR

Armband, 33 diam. 3
Armband, 33 diam.

850 EUR

Emiel Barbarini 1025
Emiel Barbarini

850 EUR

Kersen naaitafel 4010
Kersen naaitafel

800 EUR

Tweedeurs kast 4022
Tweedeurs kast

800 EUR

Tegeltableau, Pors. fles 6004
Tegeltableau, Pors. fles

800 EUR

Bloedkoraalcollier 2 rijen 590
Bloedkoraalcollier 2 rijen

750 EUR

Klaas Bernink, Zaanse schans 1003
Klaas Bernink, Zaanse schans

750 EUR

F. van Kregten 1039
F. van Kregten

750 EUR

Koppel schijfpistolen 2070
Koppel schijfpistolen

750 EUR

Bronzen beeld, Seifert 5036
Bronzen beeld, Seifert

750 EUR

2 Ivoren beelden 6204
2 Ivoren beelden

750 EUR

Klaas Bernink, boederij 1002
Klaas Bernink, boederij

725 EUR

2 Jugendstil vazen 6076
2 Jugendstil vazen

700 EUR

Bronzen figuur, Kauba 5162
Bronzen figuur, Kauba

675 EUR

2 Kandelaars 118
2 Kandelaars

650 EUR

Chinese munt 701
Chinese munt

650 EUR

Ph. Sadee 1028
Ph. Sadee

650 EUR

Vuurvergulde pendule 3521
Vuurvergulde pendule

650 EUR