Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen papegaai 5010
Bronzen papegaai

Resultaat:

925 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Seifert 5036
Bronzen beeld, Seifert

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Kauba 5162
Bronzen figuur, Kauba

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Eiken Corpus 18e eeuw 5012
Eiken Corpus 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen engel, gepatineerd 5047
Bronzen engel, gepatineerd

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jugendstil 5017
Bronzen figuur, Jugendstil

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oostenrijkse lamp 5089
Oostenrijkse lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, E.A. Bousseau 5149
Bronzen beeld, E.A. Bousseau

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen Aziatische krijger 5052
Bronzen Aziatische krijger

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen krokodil 5068
Bronzen krokodil

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen geit 5116
Bronzen geit

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Oostenrijkse lamp 5041
Oostenrijkse lamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen dame met wijnrank 5048
Bronzen dame met wijnrank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Boekensteunen, uil op boeken 5091
Boekensteunen, uil op boeken

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Boekensteunen, Napoleon 5059
Boekensteunen, Napoleon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Boekensteunen, Napoleon 5165
Boekensteunen, Napoleon

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bronzen geit 5163
Bronzen geit

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen geit 5164
Bronzen geit

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw met zwaard 5053
Bronzen beeld, vrouw met zwaard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Houten beeld, barokstijl 5157
Houten beeld, barokstijl

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Bronzen dame met schaal 5032
Bronzen dame met schaal

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen ridder 5037
Bronzen ridder

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen groepje, vogelnest 5022
Bronzen groepje, vogelnest

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Dame met zwaan 5027
Dame met zwaan

Resultaat:

120 EUR