Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Scheepskist, 18e eeuw 2004
Scheepskist, 18e eeuw

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Koppel schijfpistolen 2070
Koppel schijfpistolen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Fles wijn 2033
Fles wijn

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Koperen samovaar 2320
Koperen samovaar

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Grote kerk-kandelaren 2018
2 Grote kerk-kandelaren

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Cello 2204
Cello

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Haardscherm 2020
Haardscherm

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kandelaar op console 2009
Kandelaar op console

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
2 Bronzen wandlampen 2006
2 Bronzen wandlampen

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Staande lamp 2008
Staande lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grunderzeit lamp 2002
Grunderzeit lamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Boulle kistje + inhoud 2014
Boulle kistje + inhoud

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lamp, Moor 2013
Lamp, Moor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Koetsbok ca. 1780 2149
Koetsbok ca. 1780

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Typmachine Hammond 2452
Typmachine Hammond

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bronzen inktpot 2022
Bronzen inktpot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klarinet 2201
Klarinet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Officiers sabel 2065
Officiers sabel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Messing penkandelaar 2162
Messing penkandelaar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse stick-barometer 2178
Engelse stick-barometer

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Hanglamp brons 2015
Hanglamp brons

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schildpad doosje 2060
Schildpad doosje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2 Penkandelaars, 19e eeuw 2152
2 Penkandelaars, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Messing kaarskandelaar 2412
Messing kaarskandelaar

Resultaat:

150 EUR