Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Dressoir 4007
Dressoir

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Marquetrie bureau 4004
Marquetrie bureau

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Kersen naaitafel 4010
Kersen naaitafel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Tweedeurs kast 4022
Tweedeurs kast

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Eiken kabinet 4011
Eiken kabinet

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kabinet 4019
Kabinet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Arreslee 4055
Arreslee

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Burgemeesterstoel ca. 1900 4009
Burgemeesterstoel ca. 1900

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Altaar 19e eeuw 4015
Altaar 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Duitse noten buffetkast 4018
Duitse noten buffetkast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Mahonie vitrinekast 4054
Mahonie vitrinekast

Resultaat:

520 EUR

Verkocht
Chiffoniere 4081
Chiffoniere

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Tafel + stoelen / Bank + stoelen 4167
Tafel + stoelen / Bank + stoelen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kersen eettafel 4048
Kersen eettafel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese kast 4027
Chinese kast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken kast, Renaissance stijl 4119
Eiken kast, Renaissance stijl

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken kastje 4213
Eiken kastje

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kist 18e eeuw, bewerkt front 4057
Kist 18e eeuw, bewerkt front

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2 Zuilen 4088
2 Zuilen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kussenkast 4047
Kussenkast

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Grunder spiegel + console 4033
Grunder spiegel + console

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vlinderbank 4043
Vlinderbank

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bank, leer + stof 4077
Bank, leer + stof

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tafel vitrine 4085
Tafel vitrine

Resultaat:

250 EUR