Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4-Deurs spinde 4128
4-Deurs spinde

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grenen brandkast 4072
Grenen brandkast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chaise longue 4093
Chaise longue

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Eethoek, 6 stoelen 4153
Eethoek, 6 stoelen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bid kastje 4032
Bid kastje

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
3-Laden kist 4123
3-Laden kist

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Porseleinkast 70-er jaren 4044
Porseleinkast 70-er jaren

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrineopzet 4034
Hollandse wortelnoten vitrineopzet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Noten spiegel met console 4051
Noten spiegel met console

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4053
Eiken dekenkist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groen kastje, fontein 4056
Groen kastje, fontein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Linnenpers 4089
Linnenpers

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Halve maan tafeltje 4111
Halve maan tafeltje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken renaissance kast 4113
Eiken renaissance kast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Kleine kist, 18e eeuw 4118
Kleine kist, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Vitrines 4124
2 Vitrines

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4196
Engelse secretaire

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klein Art Deco dressoir 4154
Klein Art Deco dressoir

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
1-Deurs vertico 4207
1-Deurs vertico

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kersen eethoek 4177
Kersen eethoek

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Eiken Henry Deux kast 4042
Eiken Henry Deux kast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Henry Deux buffetkast 4046
Henry Deux buffetkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kussenkast 4096
Kussenkast

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Engelse secretaire 4014
Engelse secretaire

Resultaat:

150 EUR