Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ivoren beeld, vrouw 6205
Ivoren beeld, vrouw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Groen Chinees beeld 6027
Groen Chinees beeld

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 6203
Ivoren beeld

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Groen Chinees beeld 6028
Groen Chinees beeld

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Tegeltableau, Pors. fles 6004
Tegeltableau, Pors. fles

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 6204
2 Ivoren beelden

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2 Jugendstil vazen 6076
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese boedha met kinderen 6042
Chinese boedha met kinderen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese beeldengroep 6040
Chinese beeldengroep

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees beeld 6163
Chinees beeld

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
KPM inktstel 6021
KPM inktstel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chocoladekannetje 6034
Chocoladekannetje

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
6 Kop&Schotels 6035
6 Kop&Schotels

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6029
Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Trekpotje, Chine de Commande 6033
Trekpotje, Chine de Commande

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, man 6058
Porseleinen beeld, man

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
2 Ivoren tanden 6202
2 Ivoren tanden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Servies, Villeroy & Boch 6315
Servies, Villeroy & Boch

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
3 Borden 6191
3 Borden

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Meissen servies 6464
Meissen servies

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Amfora vaas 6008
Amfora vaas

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Witpatelen oorvaasjes 6079
2 Witpatelen oorvaasjes

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Celadon vaas 6018
Celadon vaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Plateel vaas 6077
Plateel vaas

Resultaat:

200 EUR