Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Twee zilveren dollars China, Republic en Kwang-Tung provincie 1909-1911 Y206 + Y329.6
4 Munten China; 2x China dollar Yuan 1914-1921 + 20cents/2 China 1914-1926 Y329.Y en Y327.335
Twaalf zilveren munten o.a; Frankrijk, litouwen, Rep. Ceska, Italië, Zweden,Cond.: FR-ZF.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G
Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Uniek Ebel horloge, GG 750/000, mechanisch opwind, met bruin lerenband. Rechthoekige kast met goudkleurige wijzerplaat en Romeinse cijfers. Een bijzonder model!
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G
Lot met diverse double sieraden. O.a. 7 broches, medaillon, oorclips en speld.
Jugendstil weegschaal ca. 1900 met drie antieke gewichten sets. 16x37x26cm., Cond.:G
Collier met lapis lazulli en GG, 585/000, gefacetteerde bolletjes. Het collier bestaat uit om en om een grote, ø 10 mm en een kleine lapis lazulli kraal, ø 8 mm. Tussen de kralen zitten kleine gefacet...
Y-collier met smaragdkralen en GG 750/000, bollen. 3 Rij-ig collier met kralen verlopend in kleur met onderdaan 6 kwarstjes met kralen en diverse bolletjes verdeeld over het collier. Lengte 40 cm. Met...
Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...
Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R
Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G