Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Revolver, penvuur
Resultaat: 100 EUR

Antieke revolver in originele staat 18cm. Cond.: G

Officiers sabel
Resultaat: 190 EUR

Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G

2 Miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Twee handgeschilderde miniatuurportretten met ivoren lijst, 1 gesigneerd Richter 1e helft 20e eeuw 12,5x11cm. Cond.: G

Schildpad doosje
Resultaat: 170 EUR

Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G

Aparte plafondlamp
Startprijs 120 EUR

Aparte kopergeslagen plafondlamp uit Palembang, Sumatra, 19e eeuw, met koperen bollen en appels. in goede originele staat 70x90x90cm.

Grote console
Startprijs 100 EUR

Grote kerkelijke console 19e eeuw, beschilderd gips in goede staat 58x52x38cm.

Spiegel met kandelaren
Resultaat: 80 EUR

Koperen barok stijl wandspiegel met cherubijn koppen en twee kaarskandelaars. 20e eeuw. 36x30x12cm. Cond.:G

Koperen rariteit
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

Cloisonne ei
Startprijs 100 EUR

Oud bronzen cloisonne ei met losse bronzen voet. Decor van vogels en bloemen 20e eeuw 17xø8,5cm. Cond.: G

Japans tafelscherm
Startprijs 80 EUR

Japans beschilderd tafelscherm ca. 1920 met landschapsdecor in goede originele kleur 87x62cm. Cond.: G

Lamp, aap
Startprijs 240 EUR

Compositie metalen tafellamp ca. 1900 in de vorm van een aap 45x27x19cm. Cond.: G

Cloisonne kistje
Startprijs 90 EUR

Oud Oosters bronzen kistje met cloisonne 1e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 6,5x11,5x8cm. Cond.: G

2 Kandelaren
Startprijs 125 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat 26xø10cm.

Etui met ivoor
Resultaat: 80 EUR

Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.

Emaille bord, Volkswagen
Startprijs 120 EUR

Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .

Staande tulpenlamp
Resultaat: 100 EUR

Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.

Gebedsrol
Resultaat: 30 EUR

Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G

Bronzen inktpot
Resultaat: 200 EUR

Bronzen inktpot 19e eeuw met putto en lans op schelp 20x14x12cm.

2 Art Deco kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat

Empire hanglamp
Startprijs 250 EUR

Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.

Boulle kistje + inhoud
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...

Stel "Hoorn des overvloeds"
Startprijs 375 EUR

Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G

Empire lamp
Startprijs 650 EUR

Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.

Scheepskist, 18e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G