Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Decoratief messing scheepscompas 2e helft 20e eeuw met verstelbare messing cirkels o.a; met sterrenbeelden, gradenmaten etc. Gesigneerd F.L. West London 7xø14cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...

6 Objecten voetbal
Resultaat: 30 EUR

Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...

6 Objecten voetbal
Resultaat: 32 EUR

Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...

5 Objecten voetbal
Resultaat: 30 EUR

Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...

Amsterdamse school-lamp
Startprijs 225 EUR

Amsterdamse school-stijl Art Deco glazen hanglamp in zeer goede originele staat 37x46x57cm.

Heilige staf
Resultaat: 30 EUR

Gipsen heilige staf met Maria en kind ca. 1890 (gelijmd). Handbeschilderd in barokstijl 32cm. Cond.: R

Sieradenkistje
Startprijs 65 EUR

Sieradenkistje, 30x20x15cm, notenhout belijmd met los vak. Binnenzijde met rood zijde bekleed.

Wijwater emmer
Resultaat: 70 EUR

Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G

Neushoorn hoorn
Startprijs 110.000 EUR

Twee neushoorn hoorns (Rhinoceros Africanus) L. 47.5 cm. en 30.5cm.gewicht 6.17kg. gemonteerd op een ovaal zwart gelakte plank. Met citus beschrijving afgegeven in 1995 .In 1995 was de leeftijd van d...

Afrikaans masker
Startprijs 40 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G

2 Jugendstil kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee antieke vuurvergulde bronzen Jugendstil kandelaren, kerkelijk 5-lichts in zeer goede staat 26xø17cm.

Lamp, vogel brons
Startprijs 180 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm. Cond.: G

Barometer, koper
Startprijs 30 EUR

Kleine messing art-deco barometer, ca.1920, Duitsland,voorzijde gehamerd. 31x10cm., Cond.:G

Zwart stenen Chinese flacon
Resultaat: 80 EUR

Oude zwart stenen Chinese flacon met goudopdruk. Boom aan de ene kant en figuren in landschap aan de andere kant 20e eeuw 24x18x5cm. Cond.: G

9 Glashangertjes
Startprijs 20 EUR

Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.

Schildpaddoosje met 3 haarsieraden
Resultaat: 60 EUR

Ovaal van Schildpad vervaardoigd doosje met deksel, 12x8cm. in het doosje zitten 3 van schildpad vervaardige ajour haarsieraden.

Design lamp
Resultaat: 25 EUR

Design vloerlamp van chroom met 5 halogeenlampen en dimmer. model jan des boevrie H: 162cm. Cond.: G