Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.
Twee zilveren fotolijsten, 24,5cmx18,5cm 925/000 en 15,5x11,5cm 835/000. Cond U
Groot GG, 750/000, kruis met 5 mooie grote zuidzeeparels, ø 12 mm, en 6 briljanten, totaal 0.45 crt TW/VSI gezet in het hangreoog. Lengte 59 mm. ca 18,9 gr.
Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G
Ovaal zilveren, 835/000, filigrain pillendoosje. 5,5x4x2cm. Cond U
Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Hopllands zilveren, 835/000, saus- en juslepel. Jaarletter H: 1942 en N: 1897. Totaal ca 132 gr. Cond.: U
Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.
Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G
Blauwtopaas-Briljant hanger GG, 585/000, met een Edelblauwtopaas ca 1,75 crt, 9x7mm en 3 Briljanten. Lengte 15 mm.
Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.
Armband, GG 585/000, met Bloedkoralen. Tennisarmbandmodel met 28 ovaal geslepen Bloedkoralen, 6x3mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Lengte 18,5 cm. ca 15,1 gr.