Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Knopstoeltjes
Resultaat: 120 EUR

Vijf essenhouten 19e eeuwse stoelen met biezen zittingen in goede originele staat 93x50x43cm.

2 Zilv. fotolijsten
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten, 24,5cmx18,5cm 925/000 en 15,5x11,5cm 835/000. Cond U

Kruis met parels diamant
Startprijs 450 EUR

Groot GG, 750/000, kruis met 5 mooie grote zuidzeeparels, ø 12 mm, en 6 briljanten, totaal 0.45 crt TW/VSI gezet in het hangreoog. Lengte 59 mm. ca 18,9 gr.

4 Delen porselein
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud porselein; 1x groot bord 19euw merandschade, matig), 1x kom ca. 1900 met floraal decor (Goed) en 1x kommetje ca. 1900 met floraal decor (Goed) 5,5-30cm. Cond.: R-G

Kapstok met spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G

Zilveren filigrain doosje
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren, 835/000, filigrain pillendoosje. 5,5x4x2cm. Cond U

Hollandse hangvitrine
Resultaat: 25 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 67x67x17cm. Cond.: G

Plateel vaas, Corla
Resultaat: 55 EUR

Oude platelen vaas, Eskaf Steenwijk, decor Corla, schilder H.S., ca. 1930, In zeer goede staat. 18xø11cm.

Lot parels zilv er
Startprijs 25 EUR

Lot diversen o.a. dubbel rij parelcollier, broche zwarte steen, zilveren choker met markesiet, zilveren ring en zilveren oorknopjes

Piano
Startprijs 200 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Saus- en Juslepel, Haags lofje
Startprijs 80 EUR

Hopllands zilveren, 835/000, saus- en juslepel. Jaarletter H: 1942 en N: 1897. Totaal ca 132 gr. Cond.: U

Engelse bierpul
Resultaat: 25 EUR

Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.

Saxofoon
Startprijs 500 EUR

Prachtige oude vergulde saxofoon in koffer, 1e helft 20e eeuw, gemerkt Jupiter. Gebruikssporen. 70x23x10cm. Cond.:G

Chinees bord
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G

Blauwtopaas hanger
Resultaat: 70 EUR

Blauwtopaas-Briljant hanger GG, 585/000, met een Edelblauwtopaas ca 1,75 crt, 9x7mm en 3 Briljanten. Lengte 15 mm.

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee moderne kersenhouten bijzettafeltjes in uitstekende staat 47x45x45cm.

Stoel, petit point
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten stoel ca. 1900 bekleed met petit point stoffering in goede originele staat 98x70x60cm.

Armband GG Bloedkoraal
Startprijs 750 EUR

Armband, GG 585/000, met Bloedkoralen. Tennisarmbandmodel met 28 ovaal geslepen Bloedkoralen, 6x3mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Lengte 18,5 cm. ca 15,1 gr.