Sigarenetui 19e eeuw aan beide zijden voorzien van ivoren plaquettes waarvan 1 bewerkt met jachthondenmotief. In goede originele staat 16x8x2cm.
Kerkelijke 19e eeuwse messing kaarskandelaar in renaissance stijl 51x21x22cm. Cond.: G
Modern VW reclamebord van emaille, gelithografeerd nr. 379/500 in zeer goede staat .
Antiek emaille reclamebord, Singer naaimchienen 1935, emaillerie Belge Brux. Bijgbeschilderde beschadigingen 90x60cm. Cond.: M-R
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Grote kristallen kroonluchter ca. 1930. 9-Armig in goede originele staat 60x75x70cm. Cond.: G
Oude Oosterse gebedsrol met rondom Oosterse tekens 20e eeuw in goede originele staat 30cm. Cond.: G
Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.
IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm. Cond.: G
Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.
Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.
Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...
Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G
Grote antieke historisme Hoorn des Overvloeds met engel en vogels. Compositie metaal en vogels in goede originele staat 83x35x40cm.
Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G
Grote 50-er jaren doopvont, brons met smeedijzer in zeer goede staat 96xø43cm. Cond.: G
Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.
Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.
Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G
Notenhouten Polyphon speeldoos met intarsia en originele messing handvaten (DRGM) ca. 1900. Daarbij een doos met lade en diverse platen in zeer goede staat 17x28x33cm.