Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12-Delige cloisonne set 2000
12-Delige cloisonne set
Startprijs 650 EUR
5-Delige plate-set 2001
5-Delige plate-set
Startprijs 60 EUR
Neushoorn hoorn 2001
Neushoorn hoorn
Startprijs 110.000 EUR
Verkocht
Grunderzeit lamp 2002
Grunderzeit lamp

Resultaat:

300 EUR

Speeldoos 2003
Speeldoos
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Scheepskist, 18e eeuw 2004
Scheepskist, 18e eeuw

Resultaat:

1.200 EUR

Harnas 2005
Harnas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2 Bronzen wandlampen 2006
2 Bronzen wandlampen

Resultaat:

360 EUR

Empire lamp 2007
Empire lamp
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Staande lamp 2008
Staande lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kandelaar op console 2009
Kandelaar op console

Resultaat:

380 EUR

Doopvont, 50-er jaren 2010
Doopvont, 50-er jaren
Startprijs 50 EUR
Stel "Hoorn des overvloeds" 2011
Stel "Hoorn des overvloeds"
Startprijs 375 EUR
Hoorn des overvloed 2012
Hoorn des overvloed
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lamp, Moor 2013
Lamp, Moor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Boulle kistje + inhoud 2014
Boulle kistje + inhoud

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hanglamp brons 2015
Hanglamp brons

Resultaat:

180 EUR

Empire hanglamp 2016
Empire hanglamp
Startprijs 250 EUR
Grote bloempot, 19e eeuw 2017
Grote bloempot, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2 Grote kerk-kandelaren 2018
2 Grote kerk-kandelaren

Resultaat:

525 EUR

2 Art Deco kandelaren 2019
2 Art Deco kandelaren
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Haardscherm 2020
Haardscherm

Resultaat:

400 EUR

Dekselcoupe met putti 2021
Dekselcoupe met putti
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen inktpot 2022
Bronzen inktpot

Resultaat:

200 EUR