Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Cloisonne kistje 2482
Cloisonne kistje
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Verzilverd bierpulletje 2483
Verzilverd bierpulletje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Dienblad met hengsel 2484
Dienblad met hengsel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kruitvuller 2486
Kruitvuller

Resultaat:

35 EUR

Koperen ketel op comfoor 2487
Koperen ketel op comfoor
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Paardehaam 2489
Paardehaam

Resultaat:

50 EUR

Metalen vogelkooi 2490
Metalen vogelkooi
Startprijs 40 EUR
Olielampje + schoorsteen 2491
Olielampje + schoorsteen
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Petroleumlamp 2493
Petroleumlamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2494
Petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2495
Petroleumlamp

Resultaat:

50 EUR

Crucifix 2496
Crucifix
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Design lamp 2497
Design lamp

Resultaat:

25 EUR

Kapspiegeltje 1860 4163
Kapspiegeltje 1860
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Wijwater emmer 5057
Wijwater emmer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Heilige staf 5062
Heilige staf

Resultaat:

30 EUR

Afrikaans masker 5071
Afrikaans masker
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vaas, 19e eeuw 6363
Vaas, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR