Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated 190
Divers plated
Geen vanafprijs
Verkocht
3 Plated schalen 538
3 Plated schalen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Munten album 709
Munten album

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
W. Heidtman, landschap 1329
W. Heidtman, landschap

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Dressoir Casteleijn 4150
Dressoir Casteleijn

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Vaas 6503
Vaas

Resultaat:

10 EUR

Bosboom, schilderij 8880
Bosboom, schilderij
Geen vanafprijs
Verkocht
Mart Visser servetketting 377
Mart Visser servetketting

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3 Sorbetlepels 425
3 Sorbetlepels

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Flessenonderzetters 535
2 Flessenonderzetters

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
4 Kg. centen 725
4 Kg. centen

Resultaat:

17 EUR

Verkocht
3 Munten België 782
3 Munten België

Resultaat:

10 EUR

3 Kunstwerken Isaac Naarden 1108
3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Gravure Decaris 1114
Gravure Decaris

Resultaat:

30 EUR

Reisjournaal T.W.A. 1138
Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 10 EUR
Pico, portret 1159
Pico, portret
Startprijs 10 EUR
Ets, St. Jozefkerk 1290
Ets, St. Jozefkerk
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Schilderij, Gaalman 1361
Schilderij, Gaalman

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Etsen 1438
2 Etsen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Cross chrome pen 2085
Cross chrome pen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Fotocamera 2110
Fotocamera

Resultaat:

20 EUR

Partij messing haken en knoppen 2123
Partij messing haken en knoppen
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Oude barometer 2147
Oude barometer

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Cloisonne vaasje 2165
Cloisonne vaasje

Resultaat:

10 EUR