15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

W. Heidtman, landschap 1329
W. Heidtman, landschap

10 EUR

Bosboom, schilderij 8880
Bosboom, schilderij
Geen vanafprijs
3 Kunstwerken Isaac Naarden 1108
3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 10 EUR
Gravure Decaris 1114
Gravure Decaris

30 EUR

Reisjournaal T.W.A. 1138
Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 10 EUR
Pico, portret 1159
Pico, portret
Startprijs 10 EUR
Ets, St. Jozefkerk 1290
Ets, St. Jozefkerk
Startprijs 10 EUR
Schilderij, Gaalman 1361
Schilderij, Gaalman

10 EUR

2 Etsen 1438
2 Etsen

10 EUR

Druk, Broerse 1076
Druk, Broerse
Startprijs 15 EUR
Aquarel, A.K. 1161
Aquarel, A.K.

20 EUR

2 Gravures, mode 19e eeuw 1219
2 Gravures, mode 19e eeuw

25 EUR

Bloementekening 1224
Bloementekening
Startprijs 15 EUR
Egyptische prent 1227
Egyptische prent
Startprijs 15 EUR
Aquarel bloemen 1891 1244
Aquarel bloemen 1891

15 EUR

Oosterse houtsnede 1269
Oosterse houtsnede

30 EUR

Schilderij, vrouw op landweg 1313
Schilderij, vrouw op landweg

15 EUR

Schets, A. Olthof 1318
Schets, A. Olthof

60 EUR

Aquatint, 19e eeuw 1384
Aquatint, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
Landkaart Dutschland Eisenbahn 1386
Landkaart Dutschland Eisenbahn

15 EUR

Sachsen 1392
Sachsen

15 EUR

Ongesigneerd, wintergezicht 1405
Ongesigneerd, wintergezicht

20 EUR

Landschap bergen en kasteel 1431
Landschap bergen en kasteel

15 EUR

Tekening, man op stoel 1436
Tekening, man op stoel

15 EUR