Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen uil
Resultaat: 60 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G

2 Delen Wedgwood
Resultaat: 15 EUR

Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G

Servies Altmann Weiden
Startprijs 35 EUR

Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G

2 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee terracotta 19e eeuwse borden. Geglazuurd en beschilderd 29-31cm. Cond.: G

3 Delen keramiek
Startprijs 50 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...

Kavel kop&schotels
Resultaat: 30 EUR

Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G

Holl. soepkom + schotel
Startprijs 30 EUR

Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G

2x Fam Rose borden 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G

Bord, Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.

Imarifles 18e eeuw
Startprijs 450 EUR

Imari porseleinen vierkantige fles ca. 1800 met bloemen- en gouddecor 25x9x9,5cm. Cond.: G

Rode keramieken vaas
Startprijs 15 EUR

Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.

2 Pors. schoteltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen schoteltjes 18e-19e eeuw met tuindecor (1 chip 2mm.) ø10,7cm. Cond.: G

2 Porseleinen beelden
Resultaat: 25 EUR

Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G

Plateel blaker
Startprijs 70 EUR

Hollands Gouds platelen blaker, gemerkt Madelene MVD 19/2 made in Holland (ca. 1910). 7xø14cm. Cond.: G

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, achterkant gemerkt. Decor van bloemen en grote vaas, in zeer goede staat ø24,6cm.

Imari koffiekan 1880
Startprijs 80 EUR

Japans imari porseleinen koffiekan, ca.1880, met krijgsheren decor (Japanse tekens onder kan), 21x21xØ14cm., Cond.:G

Groot Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M

5 Kopjes + 3 schotels
Resultaat: 40 EUR

Kavel Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw; 1x porseleinen rijstkom met afdekschotel 19e eeuw met opschrift (Cond.: G), 1x kop&schotel met geschulpte omranding 18e eeuw (Cond.: G), 2x Kommen ...

Ivoren beeldje
Startprijs 120 EUR

Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.

Schilderij, A. Prins
Startprijs 100 EUR

A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G

Onges.Schoonhoven
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G

Oosterse houtsnede
Resultaat: 30 EUR

Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G

Gemberpot
Startprijs 20 EUR

Antieke Chinese gemberpot, steengoed met glazuur en blauw-groene tekens. 16xø15cm., Cond.:G