Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Twee zwarte Wedgwood bisquit porseleinen schaaltjes met wit figurendecor 20e eeuw in goede staat 11x8cm. en 11x11cm. Cond.: G
Porseleinen Altmann Weiden Bavaria servies 20e eeuw bestaande uit; koffiekan, roomset, terrine, 6 schotels, 2 kopjes en 3 schalen Cond.: G
Twee terracotta 19e eeuwse borden. Geglazuurd en beschilderd 29-31cm. Cond.: G
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G
Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G
Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.
Imari porseleinen vierkantige fles ca. 1800 met bloemen- en gouddecor 25x9x9,5cm. Cond.: G
Oude brique rode geglazuurde vaas, gemerkt Lega Faenza 2e helft 20e eeuw met brede rand. in goede originele staat 19xø20cm.
Twee Chinees porseleinen schoteltjes 18e-19e eeuw met tuindecor (1 chip 2mm.) ø10,7cm. Cond.: G
Twee porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw met opengewerkt porselein. Voorstellend een romatisch paar 24cm. Cond.: G
Hollands Gouds platelen blaker, gemerkt Madelene MVD 19/2 made in Holland (ca. 1910). 7xø14cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, achterkant gemerkt. Decor van bloemen en grote vaas, in zeer goede staat ø24,6cm.
Japans imari porseleinen koffiekan, ca.1880, met krijgsheren decor (Japanse tekens onder kan), 21x21xØ14cm., Cond.:G
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord (beschadigd) ø34cm. Cond.: M
Kavel Chinees porseleinen kop&schotels 18e-19e eeuw; 1x porseleinen rijstkom met afdekschotel 19e eeuw met opschrift (Cond.: G), 1x kop&schotel met geschulpte omranding 18e eeuw (Cond.: G), 2x Kommen ...
Prachtig Indiaas ivoren beeldje ca. 1900, voorstellend een boedha in olifantengedaante in pronkstoel. In goede gave staat 12x6x5,3cm.
A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G
Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G