15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Kolompendule, inlegwerk 3503
Kolompendule, inlegwerk
Startprijs 450 EUR
Duitse schildpadpop 3073
Duitse schildpadpop
Startprijs 10 EUR
Horloge WO1 276
Horloge WO1

130 EUR

Schilderij, A. Prins 1283
Schilderij, A. Prins
Startprijs 100 EUR
Onges.Schoonhoven 1276
Onges.Schoonhoven

50 EUR

Oosterse houtsnede 1269
Oosterse houtsnede

30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1233
Onduidelijk gesigneerd

245 EUR

Larense school, interieur 1226
Larense school, interieur

40 EUR

2 Gravures, mode 19e eeuw 1219
2 Gravures, mode 19e eeuw

25 EUR

Schilderij 1183
Schilderij

60 EUR

Gravure 1176
Gravure
Startprijs 20 EUR
Ernst Richter 1169
Ernst Richter

20 EUR

Roger Deverin, de Seine 1133
Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR
Ets Den Bosch 1126
Ets Den Bosch
Startprijs 20 EUR
Schilderij, H. Leuverink '94 1119
Schilderij, H. Leuverink '94

20 EUR

Mohair Steiff haas 3066
Mohair Steiff haas

30 EUR

Schilderij Krol, Twents landschap 1083
Schilderij Krol, Twents landschap

100 EUR

Druk, Broerse 1076
Druk, Broerse
Startprijs 15 EUR
Pendant, portretten 1069
Pendant, portretten

1.650 EUR

2 Dinky Toys + 2 div. 3030
2 Dinky Toys + 2 div.

55 EUR

Pop Annette Himstedt 3023
Pop Annette Himstedt

200 EUR

Divers speelgoed 3016
Divers speelgoed

70 EUR

E.P. Molenveld, stilleven 1040
E.P. Molenveld, stilleven
Startprijs 1.250 EUR
Auguste Brouet, ets 1033
Auguste Brouet, ets
Startprijs 100 EUR