Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot schilderij, Adam en Eva 1000
Groot schilderij, Adam en Eva

Resultaat:

85.000 EUR

J.J. Spohler 1001
J.J. Spohler
Startprijs 11.500 EUR
Henri Kley, knotwilgen 1002
Henri Kley, knotwilgen
Startprijs 1.200 EUR
Henri Kley, winter 1003
Henri Kley, winter
Startprijs 500 EUR
Henri Kley, zonnebloemen 1004
Henri Kley, zonnebloemen
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, Roelf Rijkens 1005
Schilderij, Roelf Rijkens
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Peter van Brakem, knotwilgen 1006
Peter van Brakem, knotwilgen

Resultaat:

325 EUR

G. Salvi, Italiaanse school 1007
G. Salvi, Italiaanse school
Startprijs 850 EUR
Therese Schwartzer, portret 1008
Therese Schwartzer, portret
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Romantisch schilderij 19e eeuw 1009
Romantisch schilderij 19e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Louis Apol, gouache 1010
Louis Apol, gouache
Startprijs 2.500 EUR
Frederik van Rossum du Chattel 1011
Frederik van Rossum du Chattel
Startprijs 700 EUR
Verkocht
6 Gravures 1012
6 Gravures

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1013
Jan te Wierik

Resultaat:

1.200 EUR

J.H. Wijsmuller, bosgezicht 1014
J.H. Wijsmuller, bosgezicht
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Barok schilderij, doodskop 1015
Barok schilderij, doodskop

Resultaat:

540 EUR

Schilderij, Hulk 1016
Schilderij, Hulk
Startprijs 1.000 EUR
J.J.H. van Leeuwen 1017
J.J.H. van Leeuwen
Startprijs 320 EUR
Schilderij, Hans von Lassen 1018
Schilderij, Hans von Lassen
Startprijs 460 EUR
Verkocht
Frans Oerder, bloemen 1019
Frans Oerder, bloemen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
M. de Jongere 1020
M. de Jongere

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x Wolvecamp pastel in lijst 1021
3x Wolvecamp pastel in lijst

Resultaat:

120 EUR

Karel Appel 1022
Karel Appel
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Wolvecamp, inkt op papier 1023
Wolvecamp, inkt op papier

Resultaat:

150 EUR