Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Diverse penningen 713
Diverse penningen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2000
Bronzen hanglamp

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Tafel presenteertableaus 2001
Tafel presenteertableaus

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kroonluchter met prismen 2002
Kroonluchter met prismen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Paarden leder 2003
Paarden leder

Resultaat:

245 EUR

Engelse scheerset 2004
Engelse scheerset
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bronzen hanglamp 2005
Bronzen hanglamp

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Vuurvergulde kandelaar 2006
Vuurvergulde kandelaar

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2 Bronzen hanglampen 2007
2 Bronzen hanglampen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Art Deco wandlampen 2008
2 Art Deco wandlampen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2009
Bronzen hanglamp

Resultaat:

2.200 EUR

Empire kandelaar 1820 2010
Empire kandelaar 1820
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Plaquettes 2011
Plaquettes

Resultaat:

165 EUR

Wijn- en waterstel 2012
Wijn- en waterstel
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Bronzen vaas, Historisme 2013
Bronzen vaas, Historisme

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp, viskoppen 2014
Bronzen hanglamp, viskoppen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Koperen Jugendstil pot 2015
Koperen Jugendstil pot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Kinderwagen 50-er jaren 2016
Kinderwagen 50-er jaren

Resultaat:

110 EUR

Slanglederen sieradendoosje 2017
Slanglederen sieradendoosje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Kandelaren, Empire stijl 2018
2 Kandelaren, Empire stijl

Resultaat:

70 EUR

Kanon 2019
Kanon
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
2 Kandelaars 2020
2 Kandelaars

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gietijzeren tafeltje 2021
Gietijzeren tafeltje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Beeld als petroleumlamp 2022
Beeld als petroleumlamp

Resultaat:

140 EUR