Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zweden, 4 Daler 700
Zweden, 4 Daler

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
3 Munten Thailand 701
3 Munten Thailand

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw 702
Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Spaanse mat 703
Spaanse mat
Startprijs 350 EUR
2x Hispan 704
2x Hispan
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen penning 705
Bronzen penning

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
30 Zilv. Chin. munten 706
30 Zilv. Chin. munten

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
8 Zilv. Chin. munten 707
8 Zilv. Chin. munten

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen penning Holland 708
Bronzen penning Holland

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Munten album 709
Munten album

Resultaat:

30 EUR

Zilv. munt 1622 Polen 710
Zilv. munt 1622 Polen
Startprijs 250 EUR
Zilv. munt 1762 711
Zilv. munt 1762
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren munt 712
Zilveren munt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Zilveren munten 714
4 Zilveren munten

Resultaat:

130 EUR

2 Zilveren munten 715
2 Zilveren munten
Startprijs 90 EUR
Instructie makelaars 18e eeuw 716
Instructie makelaars 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
6x Lietuva 717
6x Lietuva
Startprijs 100 EUR
Verkocht
18x Div. zilver 718
18x Div. zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2 Penningen 719
2 Penningen

Resultaat:

35 EUR

4x Zilver België 720
4x Zilver België
Startprijs 60 EUR
Verkocht
27 Munten Hongarije + Mapje 721
27 Munten Hongarije + Mapje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 Reichsmark 1932 722
3 Reichsmark 1932

Resultaat:

30 EUR

Daalder 1686 723
Daalder 1686
Startprijs 20 EUR
Verkocht
42 Munten Cyprus 724
42 Munten Cyprus

Resultaat:

500 EUR